Aktualności

Rusza akcja „Podłogi dla powodzian” firmy WITEX

23.07.2010

Dwie fale powodziowe, które przeszły w tym roku przez Polskę, poczyniły niewyobrażalne straty. Zniszczyły doszczętnie wiele domów i gospodarstw, pozbawiając tym samym setki ludzi dorobku całego życia. WITEX Polska Sp. z o.o. – producent laminowanych paneli podłogowych – postanowił wspomóc najbardziej poszkodowanych przez wielką wodę i od 12 lipca uruchomił akcję „Podłogi dla powodzian”...

W ramach programu „Podłogi dla powodzian” firma WITEX wytypowała dwa modele paneli podłogowych, które powodzianie mogą kupić w cenie obniżonej o ponad 50%.

Wymiana podłogi to jedna z obowiązkowych czynności podczas odbudowy czy remontu zalanych przez powódź domów i mieszkań. Wiemy, że zakup dużej ilości paneli podłogowych wiąże się z wysokimi kosztami, dlatego też postanowiliśmy wspomóc najbardziej poszkodowanych i obniżyć cenę wybranych produktów do 19,50 zł netto/m2. W ramach naszej akcji powodzianie mają do wyboru dwa wzory paneli podłogowych – Dąb Kalifornijski oraz Jasną Wiśnię Kanadyjską. Zdecydowaliśmy się na te dekory, gdyż charakteryzują się uniwersalną kolorystyką, a także wysokim stopniem odporności i wytrzymałości ”, wyjaśnia Grzegorz Leszczuk, dyrektor generalny WITEX Polska Sp. z o.o.

Akcja „Podłogi dla powodzian” firmy WITEX kierowana jest do wszystkich tych, którzy ucierpieli podczas tegorocznej wielkiej wody. Bierze w niej udział sześciu Autoryzowanych Dealerów firmy WITEX, firmy: ET-DOM z Katowic, ASTPOL z Opola, PODŁOGI ŚWIATA z Lublina, DOMATOR z Płocka, VEGA z Rzeszowa oraz AJAX z Sochaczewa.

Aby skorzystać ze specjalnego rabatu należy odwiedzić jednego z wybranych Dealerów firmy WITEX i przedstawić „Decyzję o przyznaniu zasiłku celowego z tytułu klęski żywiołowej” wydawaną przez Ośrodek Pomocy Społecznej w gminach dotkniętych powodzią. Warto podkreślić, że firma WITEX nie wprowadziła limitów ilościowych, zatem każdy poszkodowany będzie mógł zakupić w cenie 19,50 zł netto/m2 tyle paneli podłogowych, ile potrzebuje do swojego domu.

Zorganizowana przez firmę WITEX akcja „Podłogi dla powodzian” trwać będzie do 31.08.2010 lub wyczerpania przygotowanych zapasów.

źródło: WITEX Polska Spółka z o.o.

Więcej

Firma powiązana:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 374 02 60 do 61
www.wineo-polska.pl
office@wineo-polska.pl

Windmöller Polska Sp. z o.o.