Aktualności

Soudal - oficjalnym sponsorem Lotto-Belisol w 2014 roku

30.01.2014

Choć w Polsce aura sprzyja amatorom sportów zimowych, oczy fanów kolarstwa zwrócone są w stronę Australii i Tour Down Under. Wyścig zainaugurował właśnie sezon kolarski 2014. To dobra wiadomość dla SOUDAL, wiodącego producenta chemii budowlanej, który w tym roku został sponsorem głównym drużyny Lotto-Belisol. Powody do radości SOUDAL ma już po dwóch etapach wyścigu. Lider grupy, sprinter Andrea Greipel w klasyfikacji generalnej na trzeciej pozycji.

Co łączy SOUDAL z kolarstwem?

Bez wątpienia determinacja, konsekwencja i jakość działania! Bez nich sukces jest niemożliwy, ani w sporcie, ani w biznesie. A dla światowego potentata w produkcji pian montażowych i klejów wspomniane wartości to podstawa!

Obserwując aktywność SOUDAL, nie ulega wątpliwości, że koncern zdecydowanie opowiedział się po stronie inicjatyw sportowych. W ubiegłym roku producent chemii przystąpił do projektu „Budujemy Sportową Polskę”, którego celem jest m.in. rozwój nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w naszym kraju. SOUDAL wspierał również mniejsze inicjatywy - zawody „Puchar Narodów Strong-Man” oraz bieg „Soudal Biegiem Pionki”, zorganizowany w miejscowości Pionki pod Radomiem, gdzie znajduje się zakład produkcyjny koncernu.

źródło: Soudal