Aktualności

Konferencja dla dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych Haier

11.04.2014

W dniach 04-05 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Magellan odbyła się konferencja  poświęcona marce Haier. Spotkanie skierowane do dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych Haier w Polsce  miało na celu podsumowanie rocznej działalności na rynku polskim. 

Wśród najważniejszych gości byli Vivian Zhang, która jest odpowiedzialna za wszystkie działania operacyjne w Europie oraz Linde Wang- Key Account Manager z Haier GroupKonferencję rozpoczęli Prezesi Grupy Iglotech - Leszek Bystrzycki oraz Rafał Ostrowski, którzy przywitali gości i zaprosili do aktywnego uczestnictwa.

Na spotkaniu nie zabrakło również głównych przedstawicieli Grupy Haier. Wśród najważniejszych gości byli Vivian Zhang, która jest odpowiedzialna za wszystkie działania operacyjne w Europie oraz Linde Wang- Key Account Manager z Haier Group.

Na konferencji zaprezentowana została Grupa Iglotech, jako Generalny Dystrybutor dwóch największych marek – Fuji Electric (Iglotech) oraz Haier (Refsystem). Przedstawiona została pełna oferta firm, ich rozwój i plany na przyszłość.

Konferencja skupiała się jednak przede wszystkim na marce Haier, na jej rozwoju na świecie oraz w Polsce. Pani Vivian Zhang z  Grupy Haier opowiedziała o innowacjach technologicznych, natomiast przedstawiciele Grupy Iglotech zaprezentowali plany marketingowe na rok 2014, a także nowości produktowe, które pojawią się już w tym sezonie.

Na spotkaniu nie zabrakło również prezentacji Patricka Bailly, który odpowiedzialny jest za rozwój marki w Europie. Dziękował Grupie Iglotech za sprawne wprowadzenie produktów Haier na rynek polski, za jej dynamiczny rozwój oraz zachęcał do współpracy z firmą.
    
Po konferencji odbył się uroczysty bankiet, podczas którego  zostały wręczone nagrody dla najlepszych dystrybutorówPo konferencji odbył się uroczysty bankiet, podczas którego  zostały wręczone nagrody dla najlepszych dystrybutorów. Nagrody przyznawano według kategorii: za  zaangażowanie w rozwój rynku, Specjalista CAC, Ekspert MRV/VRF i Lider RAC.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim owocnej sprzedaży systemów klimatyzacyjnych Haier. Wszystkim przybyłym na konferencję dziękujemy za udział i mamy nadzieję do zobaczenia za rok.

źrodło i zdjęcie: IGLOTECH

Firma powiązana:

REFSYSTEM Sp. z o.o.

Telefon 56 633 00 07
www.haier-ac.pl
haier@refsystem.pl

REFSYSTEM Sp. z o.o.