Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Kostka brukowa, tarasy, obrzeża

Polbruk SA Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych 2019 w Kielcach

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-08-23

Firma Polbruk SA jest Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych, który odbywa się w dniach od 17 sierpnia do 1 września 2019r. w Kielcach. Jest to jedyne w Polsce wydarzenie tego rodzaju.

W centrum Kielc zbudowano ogromną arenę sportową, na której znajdują się boiska z kwarcowym piaskiem oraz trybuny dla ponad 300 osób. Podczas wydarzenia rozgrywanych jest pięć turniejów ogólnopolskich: w beach soccer mężczyzn, siatkówkę plażową kobiet i mężczyzn oraz piłkę ręczną plażową kobiet i mężczyzn.

W rozgrywkach biorą udział najlepsi zawodnicy z całego kraju. Sporty plażowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Siatkówka plażowa od 1996 roku jest dyscypliną olimpijską, a beach soccer rozgrywa się podczas igrzysk europejskich. Poza głównymi turniejami, na wszystkich kibiców i uczestników festiwalu czeka wiele atrakcji i szereg imprez towarzyszących, także dla dzieci i młodzieży.

W ramach festiwalu organizowany jest Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych w siatkówkę plażową i beach soccer dziewcząt oraz chłopców. Kluby sportowe PGE VIVE Kielce i KS GEMIK Kielce przygotowały, z myślą o najmłodszych, specjalne zajęcia.

W czasie festiwalu dzieci z domu dziecka będą mogły potrenować z mistrzem Pawłem Zagumnym - byłym utytułowanym siatkarzem, reprezentantem Polski, mistrzem świata i czterokrotnym olimpijczykiem. Program przewiduje także Turniej piłki nożnej plażowej dla osób niepełnosprawnych.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy zostać Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych 2019 w Kielcach. Sport w naszej strategii odgrywa bardzo ważną rolę. Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za wspieranie dyscyplin, które pozytywnie wpływają na Polaków oraz promowanie amatorskiego sportu i aktywnego stylu życia. Z tego właśnie powodu chętnie angażujemy się w takie inicjatywy.Niezmiernie ważne jest też dla nas propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, a Festiwal Sportów Plażowych 2019 doskonale łączy oba cele. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania i uczestniczenia w tym niezwykłym wydarzeniu - mówi Mariusz Ferenc, Prezes Zarządu Polbruk SA.

Organizatorem festiwalu jest Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych, Urząd Miasta Kielce oraz Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Wydarzenie objęto Patronatem Honorowym przez Prezydenta Kielc - Bogdana Wentę.

źródło i zdjęcia: Polbruk S.A.

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny