Aktualności

Nagroda w konkursie Medium LIDER INSTALACJI - po raz trzeci dla FERRO!

11.04.2014

Wręczenie statuetek odbyło się 8 kwietnia 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Międzynarodowych Targów Poznańskich, na zakończenie II Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych zorganizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa. W imieniu firmy nagrodę odebrał Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Marketingu Zbigniew Gonsior.

Firma FERRO po raz kolejny otrzymała nagrodę w konkursie Medium LIDER INSTALACJI, tym razem w kategorii: Energooszczędność - technologie i produkty.

Firma otrzymała tę zaszczytną nagrodę za baterie zmniejszające zużycie wody wykonane w nowatorskiej technologii VerdeLine, posiadające certyfikat EU Ecolabel. Baterie należące do kolekcji: Cassino VerdeLine, Veneto VerdeLine i Genova VerdeLine o maksymalnych przepływach od 4 do 6 litrów wody na minutę, wyposażone zostały w komponenty umożliwiające ponad 50% oszczędność wody i energii.

Bogusława Wiewiórowska-Paradowska, prezes Grupy Medium, wręcza nagrodę Zbigniewowi Gonsiorowi, Wiceprezesowi Zarządku FERRO S.A.

źródło i zdjęcia: Ferro

Firma powiązana:

Ferro S.A.

Telefon 12 256 21 00
www.ferro.pl
info@ferro.pl

Ferro S.A.