Aktualności

Wanna Centro Duo Oval z kolekcji "Meisterstück" otrzymała prestiżowy tytuł Best of Best 2014

11.04.2014

Nowa, ekskluzywna linia "Meisterstück"stanowi perfekcyjne połączenie nowoczesnej technologii oraz rzemieślniczego kunsztu. Produkty z tej kolekcji to prawdziwe dzieła sztuki wytwarzane z wysokiej jakości stali emaliowanej  o grubości 3,5 mm, której produkcja oraz obróbka stanowią podstawę istnienia i rozwoju marki Kaldewei. Perfekcyjne wizualne i funkcjonalne dopełnienie wolnostojącej wanny Centro Duo Oval z kolekcji "Meisterstück"stanowi wykonana z zegarmistrzowską precyzją z jednej stalowej płyty, emaliowana obudowa.

Tytuł "Best of Best 2014" w ramach konkursu Interior Innovation Award dla wanny Centro Duo Oval z kolekcji "Meisterstück"

Jeszcze przed oficjalnym rynkowym debiutem wanna  Centro Duo Oval z kolekcji "Meisterstück" otrzymała prestiżowy tytuł Best of Best 2014 w ramach konkursu Interior Innovation Award organizowanego przez Niemiecką Radę Wzornictwa (Rat für Formgebung). Jury uhonorowało w ten sposób niezwykłą kreatywność firmy Kaldewei oraz nagrodziło jej innowacyjny projekt - wolnostojącą wannę z uformowaną obudową ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Wanna Centro Duo Oval z kolekcji "Meisterstück" otrzymała prestiżowy tytuł Best of Best 2014Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort kąpieli

Wszystkie wanny z kolekcji "Meisterstück" sprzedawane są w standardzie z powierzchnią uszlachetnioną, która powoduje, że woda spływa perliście i nie pozostawia na powierzchni emalii brudu ani innych osadów.

Odświeżająca przyjemność kąpieli Aby zwiększyć komfort kąpieli, na indywidualne zamówienie wanny mogą zostać wyposażone w łazienkowy system audio Kaldewei Sound Wave, w którym wanna pełni rolę rezonatora i generuje wysokiej jakości dźwięk.

Dzięki systemowi Sound Wave można dosłownie zanurzyć się w dźwiękach ulubionej muzyki. Odprężenie i relaks zapewni miłośnikom długich kąpieli montowany opcjonalnie w modelach z kolekcji "Meisterstück" system hydromasażu Vivo Vita.

Kolejnym instalowanym na indywidualne zamówienie klienta udogodnieniem jest dotykowa, elektronicznie sterowana armatura Comfort Select. W ten niecodzienny sposób nowe produkty Kaldewei łączą komfort użytkowania z innowacyjnym wzornictwem oraz wyjątkowymi właściwościami użytkowymi stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Wanny - ikony z segmentu Premium stają się arcydziełami sztuki użytkowej

Wanny z kolekcji "Meisterstück" idealnie wpisują się w stylistykę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej, której centralnym elementem jest luksusowa wolnostojąca wanna zintegrowana z resztą apartamentu. Aktualnie w linii "Meisterstück"oferowane są 3 modele wanien w kolorze białym: Centro Duo Oval w rozmiarach 170x75 oraz 180x80 cm,  Conoduo w rozmiarze 170x75 cm oraz  Asymmetric Duo w rozmiarze 170x80 cm. Jako najbardziej ekskluzywna linia produktowa, nowa kolekcja "Meisterstück"zajmuje w  ofercie Kaldewei szczególne miejsce.

Należy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości oferta produktów dostępnych w segmencie "Meisterstück"zostanie rozszerzona o nowe, luksusowe modele ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Dzięki kolekcji "Kaldewei Meisterstück" otwieramy nowy, ważny rozdział w produkcji  ekskluzywnych wanien i po raz kolejny udowadniamy, że firma Kaldewei zasługuje na miano ikony stylu oraz pioniera współczesnej architektury łazienkowej – mówi Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei podkreślając w ten sposób szczególną wartość najnowszej ekskluzywnej linii produktów.

Kolekcja "Meisterstück"skierowana jest przede wszystkim do właścicieli luksusowych obiektów: 5-gwiazdkowych hoteli, apartamentów i loftów - wyjaśnia Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei, definiując tym samym grupę potencjalnych klientów dla nowej luksusowej linii produktów Kaldewei.

źródło i zdjęcia: Kaldewei

Firma powiązana:

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Telefon 22 720 16 03
www.kaldewei.pl
poczta@kaldewei.pl

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.