Aktualności

Instaluj grzejniki Stelrad i odbieraj nagrody!

11.04.2014

Firma Stelrad, renomowany producent grzejników, przygotowała dla instalatorów atrakcyjny konkurs z nagrodami. Każdy wykonawca, który wykorzystuje rozwiązania Stelrad może otrzymać narzędzia firmy Virax, elektronarzędzia firmy Makita, Maktec, Dolmar oraz inne cenne nagrody rzeczowe, które są niezbędne podczas każdego dnia pracy.

Graj i odbieraj nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Stelrad wystarczy wysłać czytelnie wypełnioną kartę startową do siedziby firmy. Jest ona dostępna na stronie internetowej Stelrad oraz u przedstawicieli handlowych. Następnie należy zbierać etykiety z zainstalowanych grzejników, a po zgromadzeniu odpowiedniej ilości naklejek można je wymienić na cenne nagrody.

Warto pamiętać, że każdy grzejnik powoduje dodanie do osobistego konta 1 punktu. Dostępne upominki prezentowane są na stronie www.stelrad.pl, jak również w ulotce konkursu. Przy każdej nagrodzie zaznaczona jest ilość punktów, które należy zebrać, aby ją otrzymać. Minimalna ilość, niezbędna do otrzymania upominku, wynosi 20 punktów. Nagrodą główną w konkursie jest weekend dla dwóch osób. Aby odebrać voucher na ten wyjazd należy zebrać 180 punktów.

W konkursie dla Instalatorów mogą brać udział wyłącznie fachowcy zajmujący się bezpośrednim montażem grzejników Stelrad. Uczestnikami nie mogą zostać osoby fizyczne i prawne biorące udział w akcji "Sprzedaż Premiowa Stelrad 2014", jak również odbiorcy Stelrad oraz pracownicy i ich rodziny. Plebiscyt trwa do 30.11.2014 roku.

O terminie rejestracji etykiet z grzejników Stelrad decyduje data stempla pocztowego. Warto pamiętać, że naklejki z grzejników muszą zawierać czytelne kody kreskowe, gdyż tylko takie będą akceptowane przez organizatora konkursu. Firma Stelrad zastrzega sobie prawo do zamiany nagrody w konkursie na inną, o tej samej wartości, jeżeli z przyczyn niezależnych od organizatora, któraś z rzeczy będzie niedostępna. Szczegółowy regulamin, informacje i opisy nagród dostępne są w siedzibie spółki Stelrad lub na firmowej stronie internetowej.

źródło: Caradon

Firma powiązana:

CARADON POLSKA Sp. z o.o.

Telefon 12 290 03 00, 12 657 54 07
www.stelrad.pl
biuro@caradon.pl

CARADON POLSKA Sp. z o.o.