Aktualności

Międzynarodowe zacieśnianie więzi na polu golfowym

27.07.2009

Firma FAKRO, która jest członkiem IFD – Międzynarodowej Federacji Dekarzy, aktywnie uczestniczy we wszystkich przedsięwzięciach światowej organizacji, reprezentującej interesy dekarzy.

12 czerwca odbył się drugi turniej golfowy IFD Golf Cup, tym razem zorganizowany w Palmerstown House w Irlandii. Ubiegłoroczna impreza w Belgii, którą należy zaliczyć do bardzo udanych rozbudziła apetyty wśród członków organizacji IFD, co w efekcie przyciągnęło tym razem aż 86 golfistów – zawodowców.

Członkowie organizacji cyklicznie spotykają się na obradach Kongresu IFD, wypracowując kierunki rozwoju organizacji. Z kolei tego typu spotkania w mniejszym gronie pozwalają na przeprowadzanie swobodnych rozmów, owocują nowymi pomysłami i inicjatywami.

Przynależność FAKRO do IFD to prestiżowa sprawa, dlatego firma chętnie nie tylko bierze udział w podobnych imprezach, ale jest także ich organizatorem. Już w listopadzie w Petersburgu odbędzie się kolejny Kongres IFD oraz Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy a w lutym 2010 IFD Cup Ski Narciarskie Mistrzostwa Świata Dekarzy w Krynicy Zdroju.