Aktualności

Renowacyjny olej do parkietu "Jakość i środowisko"

10.04.2014

BEZ ZAPACHU, NIE WYMAGA POLEROWANIA. W prosty i ekonomiczny sposób pozwala zregenerować warstwę wykończeniową i zachować ciepły i naturalny wygląd całego parkietu.

Renowacyjny olej do parkietu "Jakość i środowisko" w fazie wodnej, do impregnacji i szybkiej konserwacji parkietów, drewnianych podłóg i schodów. Łączy w sobie jakość i ekologię.

Na czysty i odkurzony naolejowany parkiet, należy nanieść cienką warstwę Renowacyjnego Oleju do Parkietu "Jakość i Środowisko" gąbką na kiju, mopem bądź też czystą, bawełnianą szmatką.

Można także użyć do aplikacji ręcznego rozpylacza i natychmiast wytrzeć nadmiar oleju. Miejscowe poprawki mogą zostać zrealizowane i wypolerowane bawełnianą szmatką.

Olej bardzo szybko tężeje, długie rozprowadzanie go po powierzchni jest więc zbędne. Odradzane jest również zastosowanie froterki do polerowania czy też monoszlifierki wyposażonej w beżowy pad.

Schnie w około 30 minut i po upływie tego czasu powierzchnia może zostać oddana do eksploatacji.

Częstość stosowania: kiedy powierzchnia zaczyna tracić swój piękny wygląd, czyli raz w miesiącu, w normalych warunkach uczęszczania pomieszczenia.

Jeśli pielęgnacja dotyczy parkietów wystawionych na wzmożony ruch, polecane jest nakładanie na zmianę warstwy Oleju do Parkietu "Jakość i Środowisko" i warstwy Renowacyjnego Oleju do Parkietu "Jakość i Środowisko".

źródło i zdjęcie: Blanchon

Firma powiązana:

Blanchon Polska

Telefon 71 316 67 48
www.blanchon.pl, www.syntilor.pl
biuro@blanchon.pl

Blanchon Polska