Aktualności

Białe wnętrza Jedynka® Śnieżnobiała - teraz litr farby gratis

09.04.2014

Planując rearanżację wypełnionych kolorami wnętrz, warto rozważyć nadanie im zupełnie nowego, śnieżnobiałego charakteru. By pomalowane na biało pomieszczenia na długo zachowały świeży wygląd, warto wybrać farbę sprawdzoną, o dobrej jakości. Jedynka® Śnieżnobiała to produkt, który zapewni trwałą powłokę o idealnie białym odcieniu. W trwającej aktualnie promocji, 10-litrowe opakowania tej farby zawierają dodatkowy 1 litr gratis.

Biel to kolor uniwersalny, a pomalowane na biało pomieszczenia wcale nie muszą być nudne - barwne dodatki, o ciekawej formie nadadzą bowiem całości oryginalny styl. Wnętrza z białymi ścianami są ponadto wyjątkowo łatwe w zmianie wystroju - możemy je przekształcić niewielkim nakładem pracy i środków. Biel dodaje wnętrzom świeżości, doskonale je rozjaśnia i optycznie powiększa.

Jeśli zdecydujemy się oprzeć aranżację wnętrza właśnie na białym kolorze - Jedynka® Śnieżnobiała będzie doskonałym wyborem. Receptura tej nowoczesnej farby zapewnia idealnie czysty kolor o matowym wykończeniu oraz długotrwały efekt dekoracyjny - powłoka nie pęka wraz z upływem czasu i jest odporna na tarcie na sucho. Ponadto, mikroporowata struktura powstałej powłoki, gwarantuje „oddychanie” ścian.

Jedynka® Śnieżnobiała jest łatwa w aplikacji, zapewnia dobre krycie i szybko schnie. Ma wysoką wydajność - ok. 9 m2/l. Ważną zaletą produktu jest także ekologiczna receptura.

źródło i zdjęcia: Jedynka

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.