Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Styropian

Termo Organika ze Złotą Budowlaną Marka Roku 2019

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-07-11

Firma Termo Organika otrzymała najwyższe wyróżnienie w swojej branży - Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2019 w kategorii „Materiały termoizolacyjne - styropian”. To kolejny raz, kiedy firma została wyróżniona tą prestiżową nagrodą, będącej wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych wśród prawie 3000 firm wykonawczych.

Laureaci Budowlanej Marki Roku nagrodzeni zostali w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Ogólnopolskie badania wykazały, że marka Termo Organika oferuje najwyższą jakość w porównaniu z konkurencją i to najczęściej stosowana przez wykonawców marka. Ma również najlepszą jakość w stosunku do ceny.

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny projekt w Polsce o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze. ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza ankiety wśród wykonawców, którzy oceniają produkty i marki. Wynik badań pozwala stworzyć ranking najlepszych materiałów budowlanych.

Nagroda Złota Budowlana Marka Roku 2019, którą otrzymaliśmy w kategorii „Materiały termoizolacyjne - styropian” jest potwierdzeniem, że od lat utrzymujemy pozycję lidera w branży oraz należymy do grona najlepszych budowlanych marek w Polsce. Dla wykonawców oraz inwestorów złota statuetka stanowi natomiast potwierdzenie, że wybierając materiały naszej firmy inwestują w najwyższą jakość. - mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki. - Udział w rankingu Budowlanej Marki Roku traktujemy jako coroczny sprawdzian dla naszej marki oraz jej produktów, który polega na dobrowolnym poddaniu się weryfikacji wśród ekspertów.

Termo Organika jest największym producentem wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce i jedną z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej.

źródło i zdjęcia: Termo Organika

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny