Aktualności

Bohater drugiego planu. Dozownik kuchenny Franke-NEPTUNE!

06.04.2014

Linia dozowników do mydła w płynie lub płynu do zmywania firmy Franke została wzbogacona o nowy model. Dozownik kuchenny NEPTUNE jest dostępny w sprzedaży od kwietnia 2014 roku.

Idealnym  rozwiązaniem,pozwalającym utrzymać czystość i elegancki wygląd kuchni, jest dozownik FrankePrzy projektowaniu kuchni, skupiamy się na doborze odpowiedniego zlewozmywaka, okapu, piekarnika. Jednak nawet najbardziej designerski zlewozmywak sporo traci, gdy postawimy na nim zwykłą, często nieestetyczną butelkę z mydłem, czy płynem do mycia naczyń. Szczególnie, gdy posiadamy kuchnię otwartą na salon.

W takim wypadku idealnym  rozwiązaniem, pozwalającym utrzymać czystość i elegancki wygląd kuchni, jest właśnie dozownik, odpowiednio wkomponowany w estetykę strefy zmywania.

Dozownik firmy Franke-NEPTUNE dostępny jest w siedmiu wersjach kolorystycznych takich jak biały, chromowany, beżowy, orzechowy, onyx, stal szlachetna oraz grafitowy. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, zarówno w ascetycznym i eleganckim, jak i w domku na wsi.

Cena za wersję chromowaną – 99,00 zł, pozostałe kolory - 129,00 zł. Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl
 
źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke