Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stan surowy zamknięty

Vetrex zaskoczył odwiedzających targi Fensterbau Frontale 2014

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2014-04-04

Podczas norymberskich targów Vetrex, producent stolarki premium, zaprezentował wymagającym europejskim inwestorom przełomowy produkt.

Odbywające się co dwa lata w Norymberdze Międzynarodowe Targi Branżowe "Okno Drzwi Fasada - Fensterbau Frontale", to jedna z największych i najważniejszych europejskich imprez w branży stolarki otworowej, na której pojawiają się wszyscy liczący się producenci, ale też architekci, deweloperzy i inwestorzy.

Vetrex uczestniczył w norymberskich targach już po raz czwarty. Niemcy to jeden z największych rynków eksportowych firmy, dlatego pomorski producent zaprezentował swoją ofertę na nowym, designerskim stoisku i zaskoczył odwiedzających premierowym produktem - oknem o podwyższonej odporności na włamanie do domów energooszczędnych.

Zdecydowaliśmy się na europejską premierę systemu VR90 Synergy podczas targów Fensterbau Frontale 2014, ponieważ impreza ta ma olbrzymi zasięg - jest odwiedzana przez ogromną liczbę gości i ma charakter opiniotwórczy. Pozytywnie ocenione przez uczestników produkty szybko zdobywają popularność. Niemieccy inwestorzy to jedni z najbardziej wymagających klientów, więc entuzjastyczne przyjęcie okna VR90 Synergy podczas norymberskich targów tym bardziej nas cieszy - relacjonuje Paweł Jodinis, Dyrektor ds. Eksportu w firmie Vetrex.

W tegorocznej edycji Fensterbau Frontale, odbywających się na terenie kompleksu Messezentrum Nürnberg w dniach 26 - 29 marca, udział wzięło 1320 wystawców z 39 krajów, zaś w wydarzeniu uczestniczyło 108 000 gości.

Ranga imprezy wzmacnia promocję marki poza granicami Polski, daje szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych i przedstawienia oferty jak najszerszemu gronu odwiedzających. Tym bardziej, że wielu z nich zagląda na targi przede wszystkim po to, aby zapoznać się z rynkowymi nowościami.

Źródło: Vetrex

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny