Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Ogniwa fotowoltaiczne

Warszawskie lato z innogy Polska

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-06-19

Multimedialne pokazy fontann na Podzamczu, Koncerty Chopinowskie w Łazienkach Królewskich, Wianki nad Wisłą i pokazy filmowe na Polu Mokotowskim to wydarzenia, które na stałe wpisały się w życie mieszkańców Warszawy. W tym roku atrakcjom będzie towarzyszyć inicjatywa „Eko lato z innogy”.

Podczas tych wydarzeń, w specjalnie stworzonych strefach, innogy będzie edukować warszawiaków w zakresie ekologicznego stylu życia i zrównoważonego rozwoju, jak też informować o swoich nowych usługach i produktach, które są przyjazne środowisku: elektrycznym car-sharingu innogy go! w połączeniu z ofertą Nowa Energia dla Warszawy.

innogy od lat wspiera miejskie wydarzenia kulturalne, które cieszą się ogromną popularnością wśród warszawiaków. Oprócz zapewnienia dobrej zabawy, chcemy zainspirować mieszkańców Warszawy do wyboru bardziej ekologicznych rozwiązań w życiu codziennym. Zrównoważony rozwój i dbanie o ekologię jest w DNA naszej marki, dlatego przygotowaliśmy szereg aktywności które pokażą, że w dużym mieście można korzystać z nowoczesnych rozwiązań i żyć w sposób przyjazny środowisku. Przykładem może być elektryczny car sharing innogy go!, z którego korzysta już kilkadziesiąt tysięcy warszawiaków oraz oferta Nowa Energia wspierająca produkcję energii ze źródeł odnawialnych - mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu w innogy Polska.

Park Fontann - woda, światło i dźwięk

Od początku maja w Multimedialnym Parku Fontann obejrzeć można kolejne pokazy świetlne z wykorzystaniem reflektorów LED i laserów. W tym roku motywem przewodnim spektakli jest najwcześniejsza historia Warszawy - legenda o Warsie i Sawie.

Pokazu na Podzamczu odbywają się w każdy piątek i sobotę od maja do sierpnia o godzinie 21:30, a we wrześniu o godzinie 21:00. W soboty na miejscu znaleźć można mini strefę innogy go!, w której będzie można poznać zalety elektrycznego car sharingu i otrzymać eko upominek. innogy Polska wspiera Multimedialny Park Fontann już po raz trzeci.

Wianki nad Wisłą na powitanie lata

Jedną z bardziej oczekiwanych warszawskich atrakcji wakacyjnych są Wianki nad Wisłą. Tegoroczne obchody odbędą się w sobotę, 22 czerwca na Podzamczu. innogy, które już po raz trzeci jest sponsorem tego wydarzenia, zaprasza do odwiedzenia zlokalizowanych tam stref zabaw dla dzieci i strefy ekologicznej oraz innogy go!. Zachęca też do wzięcia udziału w wyścigu żaglówek na Wiśle.

Koncerty Chopinowskie pod gołym niebem

Ten powszechnie znany warszawski park rozbrzmiewa muzyką najsłynniejszego polskiego kompozytora od 1959 roku. innogy włącza się w to wydarzenie po raz kolejny. Po 60 latach koncerty wciąż gromadzą rzesze sympatyków twórczości Chopina, którzy co niedzielę spotykają się, aby wysłuchać fortepianowych recitali w wykonaniu zarówno młodych pianistów, jak i światowej sławy interpretatorów dzieł Chopina.

Podczas tegorocznej jubileuszowej edycji unikatowego na skalę światową wydarzenia wysłuchać będzie można prawdziwych gwiazd, wśród których będą laureaci najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów muzycznych.

Dobra energia w kinie plenerowym

25 czerwca, na Polu Mokotowskim stanie Kino dobrej energii innogy, w którym pokazy będą odbywać się w każdy wtorek, przez 10 kolejnych tygodni, od godz. 21.30 (w sierpniu o godz. 21.00).

Na miejscu czeka na kinomanów 500 wygodnych leżaków, zaś pokazy będą bardzo zróżnicowane tematycznie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Inicjatywa realizowana będzie w ramach cyklu Filmowej Stolicy Lata.

źródło i zdjęcia: innogy Polska

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny