Aktualności

Nowe odcienie farb Jedynka® Ogród Barw

02.04.2014

W kolekcji Jedynka® Ogród Barw pojawiły się cztery nowe kolory, opracowane we współpracy z architektem: "promyk słońca” (rekomendowany jako kolor sezonu Jedynka®), "kwiat lipy”, "piaskowa alejka” i "poranna mżawka”. Odcienie te idealnie łączą się z innymi tonacjami z kolekcji, aranżując przestrzeń idealną do spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Niejednokrotnie zastanawiamy się, gdzie szukać inspiracji do stworzenia stylizacji nowoczesnej, a zarazem pełnej ciepła i harmonii. Idealne podpowiedzi przynosi przyroda. To w naturalnym środowisku powstają urzekające pięknem i doskonałymi kompozycjami kolory - warto przenieść je do naszych prywatnych przestrzeni.

Na bazie takich naturalnych inspiracji oparto kolekcję Jedynka® Ogród Barw. Wprowadzone do niej cztery nowe odcienie wypełniają wnętrze ciepłem, nastrajają optymizmem i pozytywną energią, a jednocześnie odpowiadają najnowszym trendom.

Kolor sezonu Jedynka® - "promyk słońca”

Jedynka "Promyk słońca"
Jedynka "Kwiat lipy”
Jedynka "Piaskowa alejka”
Jedynka "Poranna mżawka”

To odcień emanujący świeżością – modny i doskonale komponujący się z innymi kolorami z kolekcji. Napawa radością, rozświetla wnętrze i tworzy niezwykle przyjemną w odbiorze przestrzeń. Doskonale sprawdzi się w pokojach dziennych. W zestawieniu z "subtelnym irysem”, wypełni jadalnię słonecznym klimatem, zachęcającym do długich spotkań w kręgu rodziny i przyjaciół.

"Kwiat lipy”

Delikatna zieleń "kwiatu lipy” wnosi do wnętrza lekkość i dodaje mu "oddechu”. Świetnie ożywia przestrzeń, nadając aranżacji niepowtarzalny, oryginalny charakter. Dobrze komponuje się z ciepłymi nutami kolorystycznymi beżów i brązów, niebanalnie je przełamując. W zestawieniu z "orzechem włoskim” i "kuszącym migdałem”, współtworzy przestrzeń idealną do odpoczynku.

"Piaskowa alejka”

Ciepły odcień "piaskowej alejki” wypełnia wnętrze przyjemną, optymistyczną atmosferą. Z delikatną "kwitnącą lilią” stanowi doskonałą bazę kolorystyczną subtelnej, a jednocześnie nowoczesnej i eleganckiej aranżacji salonu. Tak oryginalne zestawienie barw nadaje wnętrzu charakter– do dopełnienia stylizacji wystarczą meble o prostej formie i klasycznej kolorystyce.

"Poranna mżawka”

Szarość to kolor neutralny i stonowany. Odcień "porannej mżawki” wystarczy jednak przełamać optymistycznym, żywym akcentem kolorystycznym ("młody kabaczek”), by pomieszczenie nabrało zupełnie nowego wymiaru. Ten oryginalny przedpokój to propozycja idealna dla wszystkich miłośników nowoczesnych trendów.

Jedynka® Ogród Barw to nie tylko szeroki wybór naturalnych, modnych kolorów. Farby te wyróżnia System Potrójnej Aktywności Powłoki, gwarantujący doskonałe krycie, trwałość kolorów oraz mikrowentylację, która umożliwia "oddychanie” ścian. Farby Jedynka® Ogród Barw mają ekologiczną recepturę i tworzą powłokę odporną na zmywanie (powstałe zabrudzenia wystarczy delikatnie przetrzeć w celu ich usunięcia). Produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością, szybko schnie i gwarantuje malowanie bez kapania. Dodatkowym atutem jest łagodny zapach podczas malowania i tuż po nim.

Źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.