Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Bramy garażowe, automatyka

Firma WIŚNIOWSKI laureatem nagrody "30 firm na 30 lat polskiej przedsiębiorczości"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-06-13

Firma WIŚNIOWSKI otrzymała prestiżowe wyróżnienie podczas kongresu „XXX lat polskiej przedsiębiorczości” organizowanego przez „Rzeczpospolitą” i została laureatem w kategorii „30 firm na 30 lat polskiej przedsiębiorczości”. Gala wręczenia nagród odbyła się 30 maja w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W tym roku przypada 30-lecie wolności gospodarczej w Polsce, dlatego z tej okazji redakcja „Rzeczpospolitej” postanowiła przybliżyć sukcesy przedsiębiorców, którzy najbardziej przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki.

Podczas kongresu odbyło się uroczyste wręczenie nagród XXI wydania Listy 500 największych polskich firm. Zostały także poruszone tematy większego wsparcia przedsiębiorców i tworzenia w nich przestrzeni do innowacyjnych rozwiązań.

WIŚNIOWSKI laureatem nagrody z okazji 30 lat polskiej przedsiębiorczości

W tym roku firma WIŚNIOWSKI obchodzi swoje 30-lecie. Twórca i założyciel marki Andrzej Wiśniowski w maju został nagrodzony Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości, honorującym wysiłki wszystkich osób, pracujących aktywnie w trakcie ostatnich stu lat  na rzecz polskiej niezależności.

Nagroda w kategorii „30 firm na 30 lat polskiej przedsiębiorczości”, to kolejne wyróżnienie dla marki, która rozpoczęła działalność w 1989 roku i wciąż dynamicznie się rozwija, inwestując w rozbudowę przedsiębiorstwa.

Obecnie trwa rozbudowa zakładu - powierzchnia hal produkcyjnych zwiększy się aż dwukrotnie, dzięki czemu zwielokrotnione zostaną zdolności produkcyjne firmy. To symboliczne, że w roku 30-lecia polskiej przedsiębiorczości marka WIŚNIOWSKI świętuje trzy dekady istnienia. Każdy rok z tych trzydziestu był dla nas pracą nie tylko na rzecz firmy, ale całego kraju, który z końcem lat 80. musiał dosłownie zaczynać od zera. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za rozwój przedsiębiorstwa, ale także za bezpieczeństwo i komfort klientów, którzy użytkują nasze produkty. Uważnie spoglądamy również na swoje otoczenie, angażując się społecznie i produkując z najwyższą dbałością o środowisko. Jeśli wszyscy będziemy starać się myśleć i działać daleko poza murami przedsiębiorstw, następne 30 lat historii naszego kraju będzie jeszcze większym sukcesem. – mówi Krystyna Baran, Prezes Zarządu firmy WIŚNIOWSKI.

źródło i zdjęcia: Wiśniowski

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny