Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy rynnowe

Galeco i zakupy online

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-06-11

Polski producent systemów rynnowych wie, jak ułatwić pracę dekarzy i partnerów handlowych. Stworzony dla nich serwis e-galeco.pl, daje możliwość szybkiego zamawiania produktów w cenie detalicznej z błyskawiczną dostawą do klienta indywidualnego lub składu budowlanego.

Galeco Assistance to komfort pracy hurtowni i eliminacja negatywnych konsekwencji pomyłek, wynikających np. z niekompletności pierwotnego zamówienia. To także bez wątpienia kolejny wyróżnik podkrakowskiego dostawcy na tle konkurencji.

Szybko i wygodnie

Każdy, kto choć raz uczestniczył w budowie domu lub jego remoncie wie, że na placu budowy mogą zdarzyć się nieprzewidziane sytuacje. Błędy w obliczeniach zapotrzebowania materiałowego, a tym samym niedobory produktów to najczęstsze z nich. Galeco w swojej strategii marketingowej opracowało rozwiązanie tego problemu – program Galeco Assistance. Daje on możliwość zamówienia brakujących elementów bezpośrednio w sklepie www.e-galeco.pl.

Zlecenie w ciągu 24 godzin we wskazane przez nas miejsce dostarczy kurier. To znaczące skrócenie procesu, który do tej pory wymuszał na inwestorze lub wykonawcy wizytę w składzie budowlanym w celu uzupełnienia deficytów. W przypadku braku produktów na stanie konieczny był kontakt z producentem, co często wiązało się z kilkudniowym okresem oczekiwania na dostawę. W konsekwencji nieznacznego niedopatrzenia w zamówieniu pojawiają się zatem opóźnienia w realizacji prac, a te z kolei niosą za sobą straty pieniężne.

Galeco Assistance należy jednak traktować jako awaryjne narzędzie służące uzupełnieniu brakujących elementów. Dlatego też producent ustalił, iż maksymalna kwota zamówienia nie może przekroczyć 225 zł, a w ofercie sklepu internetowego znajdują się wyłącznie kształtki i drobne akcesoria.

źródło i zdjęcia: Galeco

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny