Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Kolejna motocrossowa przygoda z Ryobi®!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-06-06

Marka Ryobi® zaprasza wszystkich rodziców wraz z dziećmi na kolejną odsłonę projektu Hot Wheels Moto School. Wydarzenie dedykowane jest najmłodszym fanom motoryzacji, którzy mogą podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił na, pierwszym dopasowanym do ich wieku i umiejętności, torze motocrossowym. Dla dorosłych, Ryobi® przygotowało wyjątkową strefę warsztatową oraz szereg atrakcji, w których mogą wziąć udział całe rodziny. Tym razem wydarzenie odbędzie się już 8 czerwca w Warszawie przy ulicy Łopuszańskiej 36 (I’m Inter Motors).

Hot Wheels Moto School to szkoła jazdy dla najmłodszych fanów motoryzacji, która towarzyszyć będzie największym imprezom motoryzacyjnym i rozrywkowym w Polsce w tym roku. W ramach wydarzenia dzieci w wieku od 4 do 12 lat będą mogły wziąć udział w zajęciach na specjalnie dostosowanym i zabezpieczonym torze motocrossowym. Pod czujnym okiem instruktorów, najmłodsi będą uczyć się koordynacji i panowania nad prawdziwym motocyklem PW50 YAMAHA, zdobywając jednocześnie wiedzę o podstawowych zasadach ruchu drogowego. Pojazd został skonstruowany z myślą o najmniejszych użytkownikach, dlatego jest w pełni bezpieczny i łatwy w prowadzeniu, oferując jednocześnie niezwykłe emocje i dużą przyjemność z jazdy.

Hot Wheels Moto School
Hot Wheels Moto School

O dodatkowe atrakcje w czasie wydarzenia zadba Ryobi®, która przygotowała strefę warsztatową dedykowaną dla dorosłych amatorów motosportów. W specjalnie wydzielonej sekcji będzie można zapoznać się z szeroką ofertą elektronarzędzi marki, a także przetestować działanie produktów.

Ponadto każdy zapalony majsterkowicz z bliska będzie mógł zobaczyć, w jaki sposób przeprowadzane są prace serwisowe na pojazdach motocyklowych.

Na rodziców i dzieci będzie czekał konkurs, wymagający dużej współpracy i koordynacji działań. Aby zdobyć wyjątkowe nagrody, przy użyciu kompresora i wkrętarki Ryobi® drużyny będą nadmuchiwać i montować koło w małym motocyklu. Następnie najmłodszy członek zespołu będzie musiał pokonać na pojeździe slalom w jak najkrótszym czasie. A to tylko część zaplanowanych atrakcji!

Na wspólną zabawę w Warszawie zaprasza Ryobi® i Hot Wheels Moto School już 8 czerwca!

Dodatkową niespodzianką dla rodziców i dzieci jest wyjątkowa promocja w sklepie internetowym narzedzia.pl – u nas Dzień Dziecka trwa przez cały miesiąc!

Kupując wiertarko-wkrętarkę Ryobi® dostaniesz zabawkę Truck Builder Megator (zestaw do budowania torów i robienia kaskaderskich sztuczek samochodowych) lub Monster Truck – pojazd Hot Wheels za jedynie 9,99 zł. Spiesz się! Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów!

Link: https://www.narzedzia.pl/wiertarko-wkretarka-udarowa-ryobi-one-r18pd3-242s,80296.html

Miejsca i daty kolejnych imprez, na których będzie można spotkać Ryobi® wraz Hot Wheels Moto School będą publikowane na fanpage’u marki @ryobipolska oraz szkoły @hotwheelsmotoschool

źródło i zdjęcia: Techtronic Industries Eastern Europe

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny