Aktualności

Łazienka – Wybór Roku 2014 dla kolekcji Hasel z oferty Ceramiki Paradyż

01.04.2014

Główną nagrodę w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2014, w kategorii "płytki ceramiczne", zdobyła kolekcja Hasel z oferty Ceramiki Paradyż. To wyjątkowy produkt, który w doskonały sposób odwzorowuje kolorystykę i strukturę drewnianych desek.

Łazienka roku dla Kolekcji Hasel Ceramiki ParadyżKolekcja Hasel, o precyzyjnym i różnorodnym rysunku usłojenia drewna orzechowego z efektami tonalnymi, dostępna jest w trzech naturalnych kolorach – jasny beż, ciepła ochra, ciemny brąz. Cechy te powodują, że sprawdzi się w aranżacji każdego pomieszczenia. Ponadto, oferowane płytki są mrozoodporne, dlatego można je stosować również na zewnątrz. W połączeniu z cokołami oraz dekoracyjnymi, nacinanymi listwami, gwarantują nie tylko ciekawe walory estetyczne, ale także wysoką jakość użytkowania.

"Hasel to odpowiedź Ceramiki Paradyż na królującą w aranżacji wnętrz naturalność. Inspiracją do jej stworzenia była struktura oraz różnice kolorystyczne występujące w drewnie orzecha. Przy połączeniu dwóch technologii nadruku, w tym m.in. cyfrowego, udało się nam zarówno wiernie odwzorować kolorystykę, jak i wypukłe słoje pierwowzoru” – komentuje Beata Dela, Manager Produktu w Ceramice Paradyż.

Do tegorocznej edycji konkursu magazynu Łazienka zostały zgłoszone 134 produkty. Zwycięzców wybrało Jury składające się z członków redakcji magazynu Łazienka, architektów, projektantów oraz przedstawicieli związanych z branżą łazienkową. Jak co roku, przy ocenie produktów w 17 kategoriach brano pod uwagę szerokie spektrum kryteriów. Między innymi opiniowane były walory wzornicze i użytkowe, innowacyjność rozwiązań, jakość wykonania oraz oczekiwania rynku i konsumentów.

źródło i zdjęcia: Grupa paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż