Aktualności

Grupa Paradyż na targach BUDMA 2014

28.03.2014

W dniach 11-14 marca w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA 2014. Na wydarzeniu nie zabrakło Grupy Paradyż, która – wspólnie z Polskim Zrzeszeniem Płytkarzy – przygotowała m.in. projekt "Nowoczesna Łazienka" oraz była partnerem I Glazurniczych Mistrzostw Europy. Firma odebrała również nagrodę TopBuilder 2014.

Nowocześnie…

Targi BUDMA to miejsce spotkań dla profesjonalistów z całej branży budowlanej z Europy Środkowo-Wschodniej oraz możliwość przedstawienia nowatorskich rozwiązań i produktów. Na tegorocznej imprezie powrócono do niezwykle istotnego sektora łazienkowego, gdzie zaprezentowano m.in.

Salon Łazienek i Wellness AquaSan. To niewątpliwie jeden z ciekawszych obszarów wystawienniczych, czego przykładem był m.in. projekt "Nowoczesna Łazienka", zrealizowany przez PZP przy współpracy z Grupą Paradyż. Do aranżacji stoiska wykorzystano m.in. płytki Doblo i Modul oraz – przygotowane specjalnie na targi – panele i elementy szklane drukowane cyfrowo.

…i z nagrodami!

Podczas targów BUDMA 2014 odbył się także finał konkursu TopBuilder, który wyróżnia najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku budowlanym. Miano produktu roku dla budownictwa i statuetkę TopBuilder 2014 otrzymały dekoracje szklane Grupy Paradyż, zdobione metodą druku cyfrowego. To nie pierwsza tego typu nagroda dla tych produktów. Wyróżniono je również Perłą Ceramiki UE 2013 i tytułem "Jakość Roku 2012”. Co więcej, podczas targów, oferta firmy po raz pierwszy sygnowana była godłem Superbrands Created in Poland 2013/2014, które Spółka otrzymała w tym roku. To jedno z najbardziej uznanych i cenionych wyróżnień nadawanych markom, które potwierdza ich przynależność do elitarnego klubu najwybitniejszych brandów w Polsce.

Najlepsi fachowcy z Europy

Po raz pierwszy w historii poznańskich targów odbyły się Glazurnicze Mistrzostwa Europy. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez PZP m.in. wspólnie z Grupą Paradyż. Zawody rozegrano w "Strefie Testów”, gdzie płytkarze realizowali swoje projekty z wykorzystaniem produktów firmy. Zwycięzcami zostali panowie Janusz Milecki i Grzegorz Duk, obaj ze Szczecina. Jury doceniło ich za precyzję, estetykę wykonania, pomysł oraz czas realizacji pracy.

źródło i zdjęcia: Grupa Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż