Aktualności

Plecionki i wzory, czyli nowe dywaniki łazienkowe SEALSKIN

26.03.2014

W ofercie dywaników łazienkowych holenderskiej marki Sealskin na 2014 uwagę zwraca nowy trend, którym są dywaniki-plecionki i dywaniki w geometryczne duże wzory (z ang. pattern). Takich oryginalnych dywaników jeszcze nie było!

Bangalore, Denim, Goa, Ibiza, Jaipur, Madras – to dywaniki, które wyglądają jak ludowe, ręczne tkane na krosnach chodniki lub jak kolorowe plecionkiBangalore, Denim, Goa, Ibiza, Jaipur, Madras – to dywaniki, które wyglądają jak ludowe, ręczne tkane na krosnach chodniki lub jak kolorowe plecionki. Wszystkie mają w nazwie określenie  recycle mat, co w praktyce oznacza, że wykonane zostały przez holenderskiego producenta z resztek materiałów takich jak bawełna czy poliester.

To ciekawy trend, który świetnie wpisuje się w coraz bardziej modny obecnie styl eko. Dywaniki-plecionki dostępne są w wymiarze 60x90 cm w dwóch formatach: prostokątnym i owalnym. Oba formaty, choć utrzymane w identycznych kolorach, mają różne sploty: prostokątny przypomina linearną plecionkę, owalny oparty jest na rytmie warkocza.

 Miłośników dywaników z długim włosiem ucieszą nowe modele w ofercie Sealskin o nazwie FilatoRównie stylowe jak dywaniki-plecionki są dywaniki z serii Recycle Cable i Recycle Double. Owalną formę dywaników Recycle Cable wyróżnia charakterystyczny splot zwiniętej liny, Recycle Double, oprócz prostokątnego formatu, definiuje ciasno tkany pętelkowy wzór. Oba rodzaje dywaników oferowane są w dwóch wersjach kolorystycznych – piaskowej oraz grafitowej. Oba wykonane są z mieszanki materiałowej, zawierającej w różnych proporcjach bawełnę, poliester, akryl i nylon. Tak skomponowany materiał sprawia, że dywaniki są wyjątkowo trwałe i odporne na zabrudzenia. Dostępnym rozmiarem dla tej serii jest 60x90 cm.

Już sama nazwa dywaników – Pattern – czytelnie definiuje ich wzorzystą estetykę. Duży geometryczny wzór z kwiatowym motywem będzie znakomitą dominantą łazienki utrzymanej w nowoczesnym stylu lub w białej kolorystyce. Bawełniany dywanik oferowany jest w czterech wersjach kolorystycznych: beżowo-białej, biało-czarnej, szaro-białej o wymiarach 50x80 cm.

Dywaniki-plecionki dostępne są w wymiarze 60x90 cm w dwóch formatach: prostokątnym i owalnymMiłośników dywaników z długim włosiem ucieszą nowe modele w ofercie Sealskin o nazwie Filato. Cechą charakterystyczną tych dywaników jest oryginalny długi splot powiązany w charakterystyczne „bąbelki”. To efekt przewiązania włókna bazowego w kilku miejscach na całej długości. Dywaniki Filato dostępne w rozmiarze 60x90 cm, wykonane zostały z mieszanki poliestru (75%) i bawełny (25%). Oferowane są w dwóch odcieniach szarości – srebrzystej i grafitowej. Oprócz walorów estetycznych gwarantują niezwykłą miękkość pod stopami.

Reprezentantem marki Sealskin na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International.  Zapraszamy na stronę internetową firmy:  www.coram.pl

źródło i zdjęcia: CORAM

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.