Aktualności

Mistrzowski sezon dla Kamila Stocha i ISOVER

25.03.2014

Kamil Stoch podczas zawodów w Planicy wyskakał sobie zwycięstwo w konkursie Pucharu Świata i po raz pierwszy w swojej karierze zdobył Kryształową Kulę. Przez cały sezon wspierali go zarówno kibice, jak i marka ISOVER.


Zawody w Planicy były dla Kamila Stocha rozstrzygające. W pięknym stylu udało mu się pokonać konkurentów i zdobyć najważniejsze trofeum. Za sukcesy polskiego skoczka trzymała kciuki marka ISOVER – oficjalny sponsor Kamila Stocha i Stefana Huli w sezonie 2013/2014. Idea sportowej postawy dyscypliny i rywalizacji w duchu fair play jest szczególnie bliska firmie, która od lat wspiera młode talenty. To właśnie wspólne wartości były zaczątkiem współpracy polskich skoczków z renomowanym producentem izolacji.

Przez cały sezon zespół ISOVER kibicował Kamilowi Stochowi oraz Stefanowi Huli. Mieliśmy nadzieję, że nasza współpraca sponsorska będzie zarówno wsparciem, a także przyniesie szczęście polskim skoczkom. Nie pomyliliśmy się! To był wspaniały, mistrzowski sezon. Byliśmy szczególnie dumni oraz szczęśliwi z sukcesów naszego Mistrza podczas Igrzysk Olimpijskich. Teraz wspólnie świętujemy zwycięstwo w Pucharze Świata – komentuje Olga Mazurek, kierownik Marki i Komunikacji ISOVER.

ISOVER był też jednym z głównych sponsorów Mistrzostw Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, stolicy sportów narciarskich w Polsce. W miniony weekend w Słowenii odbyły się zawody, które zamknęły tegoroczny sezon. Dla Kamila Stocha oraz ISOVER był on pełen sukcesów i niezapomnianych wrażeń.

źródło i zdjęcie: Isover-Saint-Gobain Construction Products Polska

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska