Aktualności

Portal B2B dla Klientów

04.06.2013

W czerwcu 2013 roku firma Trzuskawica uruchomiła internetowy samoobsługowy portal B2B dedykowany głównie dla płatników.

Portal jest elektronicznym biurem obsługi klienta i pozwala na kontrolę informacji finansowych, złożonych zamówień i stopnia ich realizacji oraz umożliwia dostęp do dokumentów sprzedaży tj WZ i faktur z opcją wydruku duplikatów. Drugą funkcją systemu jest możliwość składania zamówień oraz wprowadzania upoważnień dla nowych kierowców oraz edycji już istniejących.

Portal B2B jest w pełni zintegrowany z systemem na wagach samochodowych i systemem załadunków. Dla klientów chcących aktywnie z niego korzystać została przygotowana opcja tworzenia dyspozycji załadunku co pozwoli na eliminację kontaktu z BOK i dodatkowo zwiększy wydajność. Integracja portalu z systemami na załadunkach i wagach pozwala klientom na śledzenie statusu auta, które znajduje się na zakładzie. Portal jest narzędziem bezpłatnym i jest stale rozwijany.

W niedalekiej przyszłości firma planuje udostępnić dla klientów dodatkowe dokumenty dotyczące jakości wyrobów tj. deklaracje CE, świadectwa kontroli jakości, deklaracje właściwości użytkowych.

źródło i zdjęcie: Trzuskawica

Portal B2B dla Klientów
Zobacz produkty: