Aktualności

Instalacja wody pitnej najnowszej generacji Weź udział w szkoleniach Akademii REHAU!

07.03.2014

O jakości wody pitnej, naszego najcenniejszego dobra, decydują ostatnie metry instalacji wodnej. Podczas projektowania i wykonywania instalacji ważne jest, aby zastosowane materiały spełniały aktualne i przyszłe standardy dotyczące montażu instalacji.

RAUTITAN to system, który w pełni spełnia te wymagania.

Sprawdzony program złączek polimerowych i tulei zaciskowych RAUTITAN PX został rozszerzony o złączki ze stali nierdzewnej RAUTITAN SX i złączki z brązu RAUTITAN RX. W połączeniu z wysokiej jakości polimerowymi rurami zapewniona jest higiena i bezpieczeństwo instalacji wodnej.

RAUTITAN stanowi zatem kompletny system, dzięki któremu będziesz przygotowany na każde wyzwania przy wykonywaniu instalacji! W połączeniu z produktem premium, jakim jest system RAUTITAN, oferujemy także dodatkowe usługi. Przy projektowaniu można skorzystać z kalkulatora wartości zeta, jak również z oprogramowania REHAU Instal, które zapewnia szybkie i dokładne projektowanie instalacji.

Weź udział w szkoleniach Akademii REHAU!

Zapraszamy na seminarium prowadzone przez kadrę Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie. Tematyka obejmuje zawartość ołowiu w wodzie pitnej oraz korozję.

Terminy i miejsce szkoleń

Poznań - 14.05.2014

Warszawa - 15.05.2014

Gliwice - 16.05.2014

Aby zgłosić się na szkolenie, prosimy o wypełnienie naszego formularza kontaktowego, wpisując w treści wiadomości wybrany termin.

Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

źródło i zdjęcie: Rehau