Aktualności

Marka Jedynka® z tytułem Superbrands Created in Poland

04.03.2014

Jedynka® zdobyła prestiżowy tytuł Superbrands Created in Poland 2013/2014. Wyróżnienie to przyznawane jest stworzonym w Polsce markom, które wypracowały najlepszy wizerunek i zyskały najwyższe uznanie w oczach konsumentów oraz specjalistów z Rady Marek Superbrands.

Superbrands to jedyna na świecie niezależna organizacja promująca ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i opisywanie drogi do sukcesu wyróżniających się marek. W tym roku, już po raz ósmy w Polsce, zostały wyłonione najsilniejsze marki, obecne na krajowym rynku.

Tytuł Superbrands przyznawany jest z uwzględnieniem zarówno opinii konsumentów, jak i ekspertów z Rady Marek Superbrands. W przeprowadzonym badaniu konsumenckim wzięło udział 15 tysięcy respondentów, co plasuje je pośród największych badań marketingowych w Polsce.

Uczestnicy oceniali ponad 2000 marek, odpowiadając na pytania o ich znajomość oraz skłonność do ich polecenia. Po zakończeniu badania konsumenckiego, wybrane marki zostały poddane ocenie ekspertów z Rady Marek Superbrands – niezależnego gremium składającego się z przedstawicieli polskiego biznesu, rynku kapitałowego, mediów gospodarczych oraz ekspertów od wizerunku brandów, którzy oceniali ich wizerunkową siłę.

"Jedynka® została uhonorowana tytułem Superbrands Created in Poland, przyznawanym najsilniejszym i docenianym przez konsumentów markom, które miały swój początek w Polsce. Jedynka® to polska marka, która od momentu powstania w 1999 roku, szybko zyskała uznanie na rynku farbiarskim oraz dużą grupę wiernych użytkowników, doceniających szeroką ofertę, jakość produktów i ich konkurencyjność cenową" – mówi Ewa Domin-Glińska, Brand Manager Jedynki®.

– Tytuł Superbrands Created in Poland jest kolejnym, niezwykle cennym dowodem siły brandu. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż Jedynka® jest doceniana zarówno przez konsumentów, jak i przez grono ekspertów.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.