Aktualności

Top szafki podumywalkowe ANTADO

03.03.2014

Każdy producent ma w swojej ofercie wyroby, które podnoszą statystki sprzedaży. Na podstawie szafek podumywalkowych Antado, które w 2013 roku były na handlowym podium, przyjrzymy się nie tylko fenomenowi tych właśnie modeli, ale też tendencjom rynkowym.

Variete to biała wisząca szafka  z MDF o wymiarach 33,5 x 60 x 50 cm z jedną szufladą, utrzymana w geometrycznej stylistyceMiejsce 1 w ubiegłorocznych statystykach sprzedaży zajęła szafka podumywalkowa VARIETE, lepiej znana jako FM-4. Jest to biała wisząca szafka  z MDF o wymiarach 33,5 x 60 x 50 cm z jedną szufladą, utrzymana w geometrycznej stylistyce. Prosta forma, kompaktowe wymiary oraz kolor – to główne atuty tej szafki. Kartą przetargową produktu wydaje się być również proponowana do tego modelu wygodna umywalka UNA (60 cm) w formie „boxa” wykonana z dolomitowego konglomeratu. Z użytkowego punktu widzenia istotne jest także zastosowanie markowej szuflady Metabox. Nie jest bez znaczenia jest też dobra cena szafki oraz to, że należy ona do grupy produktów, których zamówienie jest realizowane ekspresowo.

Połączenie wszystkich wymienionych atrybutów zdaje się być kluczem do sprzedażowego sukcesu szafki VARIETE – prosta elegancka biała szafka świetnie wkomponuje się do wnętrza każdej łazienki. Będzie też znakomicie pasować do większości łazienkowego wyposażenia takiego jak ceramika sanitarna, wanny, brodziki, umywalki, które najczęściej jest w białym kolorze. – Meble w białym kolorze od lat sprzedają się najlepiej – mówi Sylwia Menape-Moskal, kierownik działu handlowego firmy Antado. – Ten uniwersalny kolor pozwala wkomponować szafkę w większość łazienkowych aranżacji.

Szafka VARIETE, o identycznych wymiarach i parametrach użytkowych, tyle że w kolorze wenge, znajduje się na drugim miejscu rankingu. Charakterystyczną cechą zastosowanego wybarwienia jest matowe wykończenie. W przypadku kolekcji VARIETE na uwagę zwracają również modne uchwyty w formie relingów. Długie uchwyty to formy „zapożyczone” z mebli kuchennych, które w szafkach łazienkowych świetnie spisują się zarówno jeśli chodzi o estetykę jak i funkcjonalność.

Szafka podumywalkowa PRIMAPodium zamyka szafka podumywalkowa PRIMA (BDFM) o wymiarach 81x51x30,5 cm w kolorze  wenge mat, wykonana z foliowanego MFD (fronty) i płyty meblowej (boki). Jest to tradycyjna forma na nóżkach z dwojgiem otwieranych drzwi dedykowana do ceramicznej umywalki meblowej. Szafka w standardzie ma zawiasy z cichym domykiem.

– Wybarwienie wenge obecne na dwóch pozycjach rankingu potwierdza  modę na drewno egzotyczne na frontach meblowych, zaś wykończenie matowe jest po prostu bardziej praktyczne – podsumowuje Sylwia Menape-Moskal z Antado.  
W ramach cech wspólnych mebli obecnych w rankingu warto też dodać, że wszystkie trzy prezentowane szafki Antado mają podobną cenę, która oscyluje w granicach 300 zł.

Więcej informacji na temat mebli łazienkowych Antado można znaleźć na stronie  internetowej:  www.antado.com.pl oraz na www.facebook.com/mebleantado

źródło i zdjęcia: Antado

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.