Aktualności

KAN wspiera Orkiestrę i potrzebujących

17.02.2014

Był Złotym Partnerem tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspiera podopiecznych Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej - spółka KAN od lat pomaga potrzebującym.

Początek roku to dla białostockiego producenta nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych okres intensywnych działań charytatywnych. W styczniu orkiestra WOŚP zbierała fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i na godną opiekę medyczną seniorów. Głównym Partnerem podlaskiego Finału jest Politechnika Białostocka i Radio Akadera, natomiast spółka KAN po raz kolejny wsparła akcję jako jeden ze Złotych Partnerów, którzy szczególnie angażują się w akcję.

Spółka KAN od lat pomaga potrzebującym- Tegorocznemu finałowi przyświecało hasło "Na ratunek”, a ile sprzętu uda się kupić, ile dzieci uratować i ilu starszym ludziom ulżyć - zależy od nas wszystkich. Dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć to największe przedsięwzięcie charytatywne w kraju jako Złoty Partner - mówi Jan Kaczan, wiceprezes KAN.

Jak co roku, koncerty WOŚP organizowane są na zasadzie zwrotu kosztów dojazdu ponoszonych przez zespoły, zaś sprawy techniczne - scena, nagłośnienie - finansowane są właśnie przez partnerów. Również w styczniu w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku odbył się koncert charytatywny "Nie jesteś sam", zorganizowany przez białostocki oddział Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. To forma podziękowania darczyńcom i sponsorom za pomoc najuboższej społeczności lokalnej. KAN od kilku lat wspiera akcję finansowo.

- Pragniemy przyjść z pomocą dzieciom z rodzin najuboższych, a także osobom chorym, niepełnosprawnych, samotnym, w starszym wieku, które z różnych przyczyn niezdolne są do samodzielnej egzystencji - a takim ludziom PKPS świadczy usługi opiekuńcze - dodaje Jan Kaczan.

Dzięki wsparciu takich firm jak KAN, ponad 4 tysiące osób: dzieci oraz osób starszych korzysta każdego roku z pomocy PKPS w różnych jej formach.

źródło i zdjęcia: KAN

Firma powiązana:

KAN

Telefon 85 749 92 00
www.kan-therm.com
kan@kan-therm.com

KAN