Aktualności

Złoty Instalator 2013 dla aplikacji obilnej EasyControl

25.10.2013

Aplikacja mobilna EasyControl z modułem komunikacyjnym Logamatic web KM200 Buderus otrzymały nagrodę "Złotego Instalatora".

Nagrodzony system EasyControl jest intuicyjną w obsłudze aplikacją na urządzenia mobilne służącą do zdalnego sterowania domowym systemem ogrzewania. "Złoty Instalator" jest konkursem organizowanym od 2002 roku przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję miesięcznika "Polski Instalator".

Celem konkursu jest promocja produktów nowoczesnych, ekologicznych i niezawodnych w działaniu. Nagradzane urządzenia mają wysokie walory techniczne, użytkowe i estetycze.

Nagrody zostały wręczone 3 października w Warszawie na XI Jubileuszowym Kongresie INSTALEXPO 2013. Tegoroczny Kongres odbył się pod hasłem Instalacje - trendy i wyzwania w świetle zaawansowanych technologii i nowych wymogów.

Nagrodzony system EasyControl jest intuicyjną w obsłudze aplikacją na urządzenia mobilne służącą do zdalnego sterowania domowym systemem ogrzewania. Teraz wystarczy smartfon lub tablet, połączenie z Internetem i moduł Logamatic web KM200 marki Buderus, aby z dowolnego miejsca móc zarządzać domowym systemem grzewczym.

Moduł Logamatic web KM200 łączy instalację grzewczą z Internetem lub lokalną siecią WiFi i przekształca dane wprowadzane za pomocą aplikacji Buderus EasyControl w polecenia regulacyjne wysyłane instalacji grzewczej.

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon infolinia 801 777 801
www.buderus.pl
biuro@buderus.pl

Robert Bosch Sp. z o.o.