Aktualności

Perły Ceramiki UE – szczęśliwa trzynastka dla Grupy Paradyż

10.02.2014

W dniu 6 lutego br. w Warszawie odbyła się 10-ta jubileuszowa gala konkursu Perły Ceramiki UE 2013. W tym roku Grupa Paradyż zdobyła aż 13 nagród, w tym już po raz 9-ty - Wielką Perłę Ceramiki UE z Diamentami. Konkurs ma na celu promowanie płytek ceramicznych wyróżniających się wzornictwem i parametrami technicznymi.

12 pereł dla produktów

W tegorocznej edycji konkursu Grupa Paradyż otrzymała nagrody w kategorii Perły Ceramiki UE 2013 w klasie standard za kolekcje: Midian, Tamoe i Doblo. Jury i redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”  docenili w klasie premium kolekcje: Rino, Zonda / Zon by My Way, Agat by My Way, Hasel oraz dekoracje szklane Murano by My Way. Kolekcjom Doblo, Hasel i Tamoe przyznano również Perły Ceramiki Dystrybutorów. Natomiast dzięki głosom architektów i projektantów wnętrz Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor otrzymała kolekcja Agat by My Way.

9-ta Wielka Perła z Diamentami

Już po raz 9-ty Grupa Paradyż – jako producent z największą liczbą nagród i nominacji – została uhonorowana Wielką Perłą Ceramiki UE z Diamentami. Podczas 10-ej edycji konkursu, to wyjątkowe wyróżnienie odebrał Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż, Łukasz Kardas. Cieszy mnie, że nasza misja „Inspirują nas Twoje marzenia” ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tak liczne nagrody pokazują, że wspólna praca w Grupie Paradyż, która ma na celu dostarczać na rynek najlepsze pod każdym względem produkty i usługi, przynosi zamierzone efekty. Obiecujemy, że kolekcje, które w tym roku dołączą do portfolio Grupy Paradyż będą na równie wysokim poziomie, ponieważ naszą pasją jest kreowanie nowych trendów i spełnianie marzeń Klientów o pięknych wnętrzach – powiedział Kardas.

źródło i zdjęcia: Grupa Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż