Aktualności

Gwiazda Jakość Obsługi 2014 dla KOMFORT

05.02.2014

Sklepy Komfort  otrzymały Gwiazdę Jakości Obsługi 2014 przyznawaną przez Konsumentów  firmom wyróżniającym się pod względem standardów obsługi i poziomu satysfakcji klientów. Nagrody przyznawane są w ramach Polskiego Programu Jakość Obsługi.

W tegorocznej edycji programu oceniono ponad 42 tysiące firm z 200 branż. Gwiazda Jakości Obsługi to wyróżnienie przyznawane firmom wysoko ocenianym przez konsumentów w ramach Polskiego Programu Jakość Obsługi, który od ponad sześciu lat każdego dnia bada poziom satysfakcji konsumentów. Nominowane marki były sprawdzane w badaniu CAWI, na próbie 15 tys. respondentów.

Firmy, które uzyskały najwyższe oceny konsumentów na multiplatformie i w badaniu CAWI oraz wyróżniły się na tle średnich wyników w swojej branży, otrzymały tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi 2014. Ocenie poddawane były wszystkie kanały komunikacji i formy kontaktu z klientami. Ocena dotyczy zarówno jakości obsługi podczas procesu sprzedaży, jak i posprzedażowych form obsługi klienta. Na podstawie zebranych ocen konsumenci docenili w Sklepach Komfort przyjazny  sposób wyboru produktów a przede wszystkim wiedzę i chęć do pomocy Sprzedawców.

Statuetki Gwiazd Jakości Obsługi zostały wręczone w piątek 31 stycznia 2013 roku podczas uroczystej Gali w Business Centre Club w Warszawie. Polski Program Jakości Obsługi funkcjonuje od 2008 roku. To nowoczesny kanał kontaktu pomiędzy konsumentami a firmami, aktywnie wspierający działania mające na celu podnoszenie poziomu obsługi klientów w Polsce.

źródło i zdjęcie: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort