Aktualności

Uczuciowe dekoracje na Walentynki w sklepach Komfort

03.02.2014

Walentynki mogą okazać się doskonałym momentem na dodanie koloru do naszych wnętrz. Odrobina czerwieni, koloru  kojarzonego z miłością, czy to w formie zabawy barwnymi dodatkami, wyzwoli energię, wzbudzi pozytywne emocje, a także pomoże dodać pikanterii w walentynkowy wieczór.

Walentynkowe Serce w Sklepach Komfortu
Walentynkowa dekoracja do pokoju dziecka w Sklepach Komfortu

Magia walentynek nie polega tylko na drogich podarunkach, prezenty na walentynki powinny być miłe i kojarzyć się z uczuciem. Można też stworzyć walentynkową atmosferę w domu i nieco zmienić dekoracje we wnętrzu.

Sklepy KOMFORT proponują swoim klientom zabawną walentynkową dekorację, której kształt klient może sam wybrać  według własnego projektu. Mogą to być wielkie serca, całuśne usta lub słodka truskawka, które można umieścić na podłodze jako dywanik lub na ścianie jako ozdobę. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że z wykładziny można wyciąć przeróżne kształty, które będą spełniać funkcję ozdoby na podłogę lub ścianę.

Tylko w sklepach KOMFORT klienci mają możliwość zamówienia indywidualnego kształtu i wielkości dywanu, który powstaje z wykładziny. Pracownicy KOMFORT dotną wykładzinę zgodnie z przygotowanym szablonem oraz obszyją kształt. Małe  dywaniki z wykładzin szczególnie nadają się do pokoi dziecięcych gdzie  podłogę ozdobią, gwiazdki, kotki, motylki itp. Kolorowe figury geometryczne sprawdzają się również w różnego typu zabawach edukacyjnych. Koszt wykonania dywaniku to koszt wykładziny, jej docięcia i obszycia. Poniżej kilka inspiracji przygotowanych z myślą o Dniu Zakochanych i nie tylko.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort