Aktualności

Uroczyste otwarcie siedziby Schüco International Polska

21.06.2010

Jeden z najnowocześniejszych i najbardziej energooszczędnych budynków w Europie – biurowiec Schüco International Polska położony w Sietrzeni k. Warszawy, godzien był tak spektakularnego otwarcia. W imprezie plenerowej wzięło udział ponad 250 gości, w tym członkowie zarządu koncernu Schüco International KG - światowego lidera w produkcji okien, drzwi, fasad oraz systemów solarnych, partnerzy biznesowi  oraz władze lokalne. Impreza zbiegła się z obchodami 15-lecia spółki Schüco International Polska...

Gości przywitał Michał Dudziak – dyrektor generalny Schüco International Polska, a w dalszej części oficjalnej uczestnicy spotkania wysłuchali konferencji Dirka U. Hindrichsa - prezesa zarządu Schüco KG oraz Carstena Heuera - wiceprezesa zarządu Schüco KG na Europę. Tematem przemówień był dynamiczny rozwój spółki i prognozy rozwoju na kolejne lata. Prelegenci podkreślili rolę ich inwestycji oraz oferty produktowej w wyznaczaniu standardów nowoczesnego, ekologicznego budownictwa oraz wysoką energooszczędność zaproponowanych rozwiązań.

Po uroczystym przecięciu wstęgi przez p. M. Dudziaka, C.Heuera i D.Hindrichsa, wszyscy zaproszeni goście byli poproszeni o złożenie pamiątkowych podpisów, tworzących „Odcisk palca” i symbolizujących wspólny wkład w długotrwałą redukcję CO2 i ochronę klimatu. Chętni mogli zwiedzić siedzibę, szczegółowo zapoznając się z nowoczesnymi systemami i technologiami zaimplementowanymi w budynku.

Część nieoficjalną – wykwintną kolację serwowaną w elegancko wyszykowanym namiocie o powierzchni 800 m2 – umiliły występy Steffena Möllera oraz artystów Teatru Buffo, prezentujących Rewię Świata. Goście bawili się znakomicie do białego rana.

 

źródło: Schüco

Więcej

Firma powiązana:

Schüco International Polska

Telefon 46 858 32 00
www.schueco.pl
schueco@schueco.pl

Schüco International Polska