Aktualności

Drutex partnerem Gali tygodnika „Piłka Nożna”

22.01.2014

Jest nam niezmiernie milo poinformować, że DRUTEX po raz kolejny został głównym partnerem prestiżowej Gali tygodnika „Piłka Nożna”. Plebiscyt odbywa się już od 1992 roku i od początku ideą przedsięwzięcia jest promocja najlepszych polskich sportowców i podsumowanie dokonań polskich zawodników, trenerów i działaczy w minionym roku.

Na uroczystej Gali zjawiają się najważniejsze postaci polskiej piłki nożnej. Nie brakuje działaczy Polskiego Związku Piłki Nożnej ze Zbigniewem Bońkiem na czele oraz wielu działaczy i piłkarzy polskich klubów ligowych.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Gala odbędzie się w hotelu Hilton i jak zwykle w ostatnich latach przed kamerami Polsatu Sport tygodnik „Piłka Nożna" ogłosi wybór Piłkarza 2013 Roku, również najlepszego trenera minionych miesięcy, drużynę, odkrycie, a także laureatów w czterech innych kategoriach.

A zatem 8 lutego br. w hotelu Hilton w Warszawie wybieramy Najlepszych z Najlepszych.

Chyba nie ma lepszej okazji, by skonfrontować się z polskim światem piłki nożnej, tym bardziej że akurat w tym miejscu będzie okazja na podziękowania i gratulacje. Na takie chwile po prostu warto czekać.

źródło i zdjęcie: DRUTEX S.A.