Aktualności

Drutex wybiera najlepszych sportowców!

17.01.2014

DRUTEX od wielu lat współpracuje i aktywnie promuje sport. Od dekady wspiera m.in. lokalną drużynę piłki nożnej DRUTEX-Bytovia Bytów.  Od kilku lat propaguje rozwój sztuk walki.  Zaangażowanie w przedsięwzięcia z dziedziny sportu i wspieranie najwybitniejszych polskich czy regionalnych sportowców wpisuje się w strategię działania firmy. W tym roku DRUTEX po raz kolejny został partnerem plebiscytu Głosu Pomorza: „Sportowiec Roku”.

Tegoroczny ranking to już 54. Plebiscyt  na Najpopularniejszego Sportowca Regionu Słupskiego w 2013 roku organizowany przez Głos Pomorza. Konkurs cieszy się ogromnym powodzeniem wśród społeczeństwa, ponieważ nagradza i wyróżnia osobistości znane i lubiane, wybitnych ludzi sportu  z Regionu.

W plebiscycie wyróżnieni zostaną Najlepsi Sportowcy w pięciu kategoriach:

  • Najpopularniejszy Sportowiec Roku;
  • Najpopularniejszy Sportowiec Roku – Sport Młodzieżowy;
  • Najpopularniejszy Trener Roku;
  • Najpopularniejsza Druży­na Roku;
  • Najpopularniejsza Impre­za Sportowa Roku.


Specjalna Kapituła może przyznać także tytuły: Sportowiec Roku i Mecenas (Menedżer) Sportu.

Głosowanie na faworytów odbywa się , podobnie jak w poprzednich edycjach,  drogą pocztową (na kuponach, które zamieszczać będziemy w "Głosie Pomorza”) lub przez SMS. Jednocześnie co ważne - wyniki obu możliwości głosowania sumują się!

Wśród nominowanych do tytułów Najpopularniejszego Sportowca Roku znalazł się Wojciech Pieta, wieloletni piłkarz naszej drużyny DURTEX-Bytovia Bytów, a w gronie Najpopularniejszego Trenera – Paweł Janas, wybitny polski selekcjoner, a obecnie trener naszej drużyny.

Tego rodzaju przedsięwzięcia zasługują na uwagę. Raz w roku wyróżniamy ludzi, którzy w sport włożyli swoje serce  . To ich pasja, miłość, cel życia. Dlatego warto pokazać, że jesteśmy z nimi, że doceniamy co dla nas robią. To przecież dzięki takim ludziom jesteśmy często świadkami przepięknych, ekscytujących wydarzeń sportowych. Dlatego po raz kolejny jesteśmy partnerem akcji. Niezależnie od wyników każdemu z nominowanych należą się gratulacje i brawa, bo znalezienie się w tak zaszczytnym gronie to już wielka nobilitacja.” – powiedział Adam Leik, dyrektor ds. marketingu DRUTEX S.A.

Plebiscyt trwa do 3 lutego 2014 r. i zakończy się uroczystą Galą, podczas której nagrodzeni zostaną tegoroczni zwycięzcy.

źródło i zdjęcie: DRUTEX S.A.