Aktualności

„Daj się zainspirować” – nowa sekcja na stronie franke.pl

23.01.2014

Paryż, Nowy Jork, Mediolan, Berlin czy szwajcarskie Lugano – kuchenne aranżacje inspirowane najbardziej stylowymi miastami świata to propozycja Franke dla wszystkich, którzy poszukują ciekawych pomysłów i rozwiązań. Wyjątkowa galeria zdjęć, współczesnych, kosmopolitycznych przestrzeni tworzy bogaty świat inspiracji, które z powodzeniem można zaadaptować do własnych potrzeb. Inspiracje Franke opierają się na urządzeniach kuchennych, które doskonale wkomponowują się w przestrzeń otwartych kuchni, czasem delikatnie wyznaczając granice swoich stref.

Niezależnie od szerokości geograficznej i klimatu, produkty Franke dają możliwości stworzenia perfekcyjnej i naprawdę niepowtarzalnej kuchniErgonomia i wygoda pracy w kuchni to wspólna cecha aranżacji kuchennych jakie proponuje marka Franke. Niezależnie od szerokości geograficznej i klimatu, produkty Franke dają możliwości stworzenia perfekcyjnej i naprawdę niepowtarzalnej kuchni. Podstawą jest dobrze wyposażona strefa wody i strefa gotowania, wokół których koncentrują się prace kuchenne.

Dzięki inspiracjom Franke można stworzyć swój własny styl, dostosowany do charakteru i powierzchni kuchni, jaką dysponujemy. Nie bójmy się  eksperymentować!  Dlatego, poza funkcjonalnym zlewozmywakiem i baterią, tak ważne są dodatkowe akcesoria jak deska do krojenia czy stalowa wkładka do odsączania. Płyty grzewcze oraz piekarniki to niezbędne narzędzia do każdej kulinarnej kreacji.  Wspólne, domowe posiłki to potrzeba, którą kultywują zarówno lubiący szybkie dania Amerykanie, jak również francuscy czy włoscy wielbiciele narodowej kuchni.  

Kuchnia XXI wieku coraz częściej otwiera się na przestrzeń dzienną, w której uczestniczą wszyscy domownicy i goście niezależnie czy jesteśmy w Polsce, Włoszech czy Francji. Dzięki inspiracjom Franke można stworzyć swój własny styl, dostosowany do charakteru i powierzchni kuchni, jaką dysponujemy. Nie bójmy się  eksperymentować!  

Wzorując się na aranżacjach Franke możemy się przekonać, że nowoczesne, minimalistyczne urządzenia AGD komponują się z wnętrzem w dowolnym styluWzorując się na aranżacjach Franke możemy się przekonać, że nowoczesne, minimalistyczne urządzenia AGD komponują się z wnętrzem w dowolnym stylu, a łącząc stylizowane sprzęty z niebanalnymi dodatkami w nowoczesnym wnętrzu, uzyskamy własny styl, podkreślając naszą indywidualność. Szczegóły dotyczące nowej sekcji znajdują się na: http://www.franke.com/content/kitchensystems/pl/pl/home/o_franke/living_in_.html

Więcej informacji o produktach Franke na www.franke.pl

źródło i zdjęcia: FRANKE POLSKA

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke