Aktualności

Kopp podbija Łódź: nowy salon firmowy przy ulicy Wydawniczej

23.01.2014

Łódzki salon firmy Kopp, mieszczący się w nowoczesnym kompleksie handlowym Park Wydawnicza przy ulicy Wydawniczej 1/3 to adres konieczny do zapamiętania dla miłośników wyjątkowych podłóg. Ten niezwykły salon to także miejsce, które powinni odwiedzić wszyscy interesujący się współczesną architekturą wnętrz i designem.

nowo otwarty salon firmy w Łodzi jest miejscem spotkań architektów, studentów i artystów Kopp tworzy swoje produkty w oparciu o recepturę dobrego designu, dbając, aby były użyteczne i estetyczne, przemyślane w najmniejszym detalu. Dlatego nowo otwarty salon firmy w Łodzi jest miejscem spotkań architektów, studentów i artystów – słowem wszystkich, którzy cenią sobie dobre projekty, unikalny design i piękne wnętrza.

Wystrój został zaaranżowany przy współpracy z architektką Dominiką Wojtkowską – Banaszek. Zgodnie z założeniami właścicieli, miejsce to nie ma charakteru sklepu, nie ma tam lady ani sztywnej bariery sprzedawca-klient. W zamian, na środku znajduje się drewniany stół, a pozostała przestrzeń jest zaaranżowana w taki sposób, aby architekt mógł przyjść ze swoim klientem i wspólnie tworzyć projekt. Z tego względu przygotowano dla architektów różnorodne miejsca do pracy – w pełni wyposażoną salę konferencyjną, sześciany zabudowane deskami podłogowymi, w których można odbyć rozmowę biznesową oraz przeznaczoną specjalnie do spotkań strefę na antresoli.

Salon Kopp w Łodzi nie jest wyłącznie punktem handlowym i miejscem sprzedaży, dlatego elementy aranżacji są mobilne – można je dowolnie przestawiać w zależności od planowanych wydarzeń. Jeden z celów, który realizuje łódzki salon firmy, to promocja designu poprzez organizację wernisaży, koncertów, autorskich spotkań z designerami, projektantami i architektami.

W łódzkim salonie, tak jak w każdym innym salonie Kopp, znaleźć można przekrój wszystkich drewnianych podłóg, jakie klient jest w stanie sobie wymarzyć – od najpopularniejszych dębowych, aż po szeroki wachlarz podłóg litych i wielowarstwowych, rodzimych i egzotycznych. Salon Kopp to jednak przede wszystkim piękne podłogi i komplementarna oferta. W łódzkim salonie, tak jak w każdym innym salonie Kopp, znaleźć można przekrój wszystkich drewnianych podłóg, jakie klient jest w stanie sobie wymarzyć – od najpopularniejszych dębowych, aż po szeroki wachlarz podłóg litych i wielowarstwowych, rodzimych i egzotycznych.

Na miejscu można zobaczyć szeroki wachlarz wzorów i uzyskać informacje o typach modnych wybarwień, wykończeń i gatunkach drewna. Miłośnicy drewna z pewnością zostaną oczarowani komplementarnością oferty, w której oprócz głównego produktu marki Kopp, czyli podłóg, znajdują się także drzwi, schody, elewacje, tarasy czy okładziny ścienne.

W salonie każdy klient, niezależnie od wielkości zamówienia, zostanie potraktowany indywidualnie, a obsługa dołoży wszelkich starań, by dopasować podłogę ściśle do oczekiwań zamawiającego. Ponadto, istnieje możliwość zamówienia specjalnych próbek podłogi w dowolnie wybranym odcieniu, aby jak najlepiej dobrać kolor do projektowanego wnętrza i istniejących elementów wyposażenia, np. mebli. Na najmłodszych klientów czeka olbrzymia tablica do malowania i huśtawki.

W salonie każdy klient, niezależnie od wielkości zamówienia, zostanie potraktowany indywidualnie, a obsługa dołoży wszelkich starań, by dopasować podłogę ściśle do oczekiwań zamawiającego.Przychodząc do łódzkiego salonu Kopp po podłogę, spotkamy się z przyjazną atmosferą i dużą wiedzą techniczną. Wszystko po to, aby przy aromacie dobrej kawy szczegółowo poznać Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Planując łódzką filię firmy mieliśmy na celu stworzenie miejsca na miarę tego kreatywnego miasta. Dlatego ten salon jest niezwykłą, niekonwencjonalnie zaprojektowaną przestrzenią i miejscem spotkań, gdzie krzyżują się drogi wszystkich miłośników pięknych wnętrz: architektów, projektantów, designerów, klientów i inwestorów – o wyjątkowości łódzkiego salonu mówi Prezes Zarządu firmy Kopp, Edyta Gniadek.

Więcej informacji o łódzkim salonie Kopp na www.podlogi-kopp.pl

źródło i zdjęcia: KOPP

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp