Aktualności

Podążaj za swoją naturą - wellness w klimatach SANARIUM® według KLAFS

21.01.2014

Opatentowane SANARIUM z funkcją SaunaPUR® firmy KLAFS czyni z tradycyjnej formy kąpieli w saunie pięć różnych: klasyczną, kąpiel w gorącym powietrzu, tropikalną, aromatyczną i delikatną kąpiel parową.

Wystarczy wybrać formę kąpieli, a SANARIUM z funkcją SaunaPUR® dopasowuje wilgotność i temperaturę do Państwa potrzeb. Wystarczy tylko, że wybiorą Państwo to co lubią najbardziej, by tym samym uczynić kąpiel w saunie doświadczeniem dla własnych zmysłów. Pięc różnych form kapieli w saunie, które można wybrać za pomocą jednego przycisku, są nie tylko przyjemne, ale również bardzo zdrowe.

Badania przeprowadzone w renomowanej klinice Charité w Berlinie udowodniły, że wysokie ciśnienie krwi oraz zaburzenia jej przepływu można wyleczyć dzięki delikatnemu ciepłu w SANARIUM®. Ponadto udowodniony został pozytywny wpływ ciepła na układ odpornościowy człowieka. Ponieważ prawie wszystkie nasze serie mogą być wyposażone w system SANARIUM®, wybór jest szczególnie prosty.

Z SANARIUM® kąpiele w saunie są niezwykle przyjemne i łagodne: SANARIUM z funkcją SaunaPUR® łatwo napełnić wodą, a następnie dostosować wilgotność i temperaturę powietrza indywidualnie do własnych potrzeb.

Te opracowane wyłącznie przez firmę KLAFS akcesoria do sauny wprowadzają jeszcze większą z programu odnowy biologicznej

Na pierwszy rzut oka, SANARIUM z SaunaPur® prawie nie różni się od „normalnej“ sauny. Jeśli jednak przyjrzeć się nieco dokładniej, rzucają się w oczy drobne szczegóły, jak np. przycisk SaunaPur® czy kielich aromatyczny, które posiadają ogromne znaczenie, albowiem poprzez zwiększanie poziomu wilgotności powietrza, SANARIUM® potrafi utrzymać „odczuwane“ ciepło także wtedy, gdy faktyczna temperatura jest niższa – na Twoje życzenie także w formie aromatyzowanej pary.

Poprzez aromatyczny klielich kabina wypełnia się przyjemnym zapachem, które w połączeniu z ciepłem sauny wpływa leczniczo i stymulująco na organizm.

Zintegrowany z czujnikiem wilgotności głośnik rozpieszcza Państwa kojącymi dźwiękami natury lub cichej muzyki akustycznej. Do wyboru jest sześć utworów muzycznych wyprodukowanych specjalnie dla SANARIUM® przez znanych artystów.

Dzięki funkcji SaunaPur®, w szczególny sposób zbliżasz się do pierwotnej formy kąpieli w saunie. Piec podgrzewa się do temperatury 80-85 st. C, a następnie wyłącza. Prowadzi to do wytworzenia się delikatnie promieniującego ciepła, umożliwiając intensywne polewania – Finowie rzekliby „Löyly.“

źródło i zdjęcia: KLAFS

 

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs