Aktualności

Mobilna innowacja - aplikacja mobilna Ekozefir Mobile

21.01.2014

Nadeszła mobilna innowacja w sterowaniu wentylacją mechaniczną! Sterowanie nigdy przedtem nie było tak wygodne. Z pewnością nie wszystkim podobają się naścienne sterowniki, oraz często niewygodne przechodzenie pomiędzy ustawieniami.

Po naszym ostatnim dotykowym, kolorowym sterowniku grupowym Ekotouch przyszła pora na kolejną innowację – innowację mobilną przeznaczoną dla użytkowników ceniących sobie komfort i wygodę. Z komórki, z tabletu, czy poprzez stronę WWW - steruj klimatem w swoim domu.

Dzięki aplikacji Ekozefir Mobile możesz zdalnie zarządzać pracą central wentylacyjnych przez Internet - gdziekolwiek jesteś, w każdych okolicznościach.

Każdemu zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, przez co programator czasowy nie zawsze wystarcza. Gdy wracasz szybciej z pracy, wyjechałeś na wakacje i zapomniałeś zmienić ustawienia wentylacji, albo niespodziewanie odwiedza Cię grupa znajomych a Ty potrzebujesz zmienić klimat w domu... sięgasz po smartfona, którego masz zawsze przy sobie, uruchamiasz aplikację Ekozefir Mobile, ustawiasz parametry i gotowe.

Steruj Klimatem swojego domu – masz teraz nieograniczone możliwości

Steruj Klimatem swojego domu – masz teraz nieograniczone możliwościZaawansowany graficzny interfejs oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwala w prosty i przyjemny sposób sterować wszystkimi parametrami centrali. We wszystkich wersjach aplikacji (na komórkę, tablet czy stronę www) dostępny jest kolorowy schemat pracy centrali oraz temperatur i najważniejszych ustawień na jednym czytelnym ekranie.

Aplikacja Ekozefir MobileDzięki aplikacji Ekozefir Mobile możesz:

  • sterować ustawieniem wydajności oraz proporcji nawiewu i wywiewu,
  • zmieniać temperaturę zadaną, czujnika sterujący oraz tryb zadawania temperatury (automatycznie / ręcznie),
  • sterować wyposażeniem opcjonalnym centrali wentylacyjnej: obejściem/recyrkulacją/wyborem czerpni/chłodnicami/nagrzewnicami
  • załączać funkcje centrali takie jak kominek czy programator czasowy
  • na bieżąco monitorować stan pracy centrali – w tym temperatury, wydajność, tryby ZZPP, uzyskać informacje o odszranianiu wymiennika.

Moduł Internetowy Ekozefir Mobile, niezbędny do zdalnego sterowania centralą wentylacyjną można podłączyć bezpośrednio do sterowników podstawowych centrali jak i do dodatkowego grupowego sterownika Ekotouch, dzięki czemu jeden moduł pozwala na zdalne sterowanie nawet 8 urządzeniami.

Moduł Internetowy Ekozefir Mobile

Firma powiązana:

Ekoklimax-Projekt

Telefon 52 321 24 53, 693 030 586
www.ekozefir.pl, www.ekoklimax.pl
biuro@ekozefir.pl

Ekoklimax-Projekt