Aktualności

Nowy katalog AS 2014 Odwodnienia liniowe i punktowe

20.01.2014

Firma AS PPH – Producent Odwodnień Liniowych stale powiększa swoją ofertę , aby dopasować sie do rosnących potrzeb swoich klientów oraz zapewnić  kompleksową  obsługę w zakresie zagospodarowania wód opadowych.

Firma AS wydała właśnie najnowszy katalog 2014 prezentujący produkty AS: betonowe odwodnienia liniowe  od klasy B125 do F900 kN, studzienki odpływowe - wielofunkcyjne, wpusty uliczne oraz odwodnienia szczelinowe monolityczne, które są nową grupą produktową  wprowadzoną w oparciu o nowoczesne modyfikowane kompozyty.

Produkt AS to kompletny system , który w pełni umożliwia kompleksowe rozwiązania projektowe i wykonawcze  odwodnień powierzchni. Jest przystosowany do współpracy z istniejącymi  systemami kanalizacyjnymi i oczyszczającymi wody deszczowe i inne ciecze.

W okresie swojego funkcjonowania firma AS PPH zdobyła szeroki krąg odbiorców i może poszczycić się realizacją licznych obiektów na terenie całego kraju. Elementy sytemu AS są powszechnie stosowane w budownictwie do liniowego odwadniania nawierzchni dróg, parkingów, garaży podziemnych i piętrowych, stacji paliw, myjni, placów itp. Korytka AS są sprzymierzeńcem środowiska naturalnego, chronią grunty i wody gruntowe.

Firma AS gwarantuje wysoką jakość, funkcjonalność, szybką dostawę, rabaty dla stałych klientów a także oferuje transport za zakupiony towar. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.aspph.pl  - gdzie znajdą Państw katalog do pobrania w wersji PDF. W przypadku jakichkolwiek pytań biuro handlowe AS jest do Państwa dyspozycji.

źródło i zdjęcia: AS PPH Producent odwodnień liniowych i punktowych

Firma powiązana:

AS PPH Producent odwodnień liniowych i punktowych

Telefon 22 750 29 00, 22 737 05 22-23, 602 392 652, 606 894 487
www.aspph.pl
biuro@aspph.pl

AS PPH Producent odwodnień liniowych i punktowych