Aktualności

Tikkurila w Dekoratorni

17.01.2014

Już od niemal pięciu lat projektanci wnętrz z programu "Dekoratornia" przeprowadzają zmiany aranżacji, korzystając z produktów marki Tikkurila, jak również ze specjalistycznych porad jej ekspertów. Najnowszej metamorfozie została poddana strefa Business Executive Lounge na lotnisku Poznań-Ławica.

Specjaliści "Dekoratorni" od lat korzystają z produktów marki TikkurilaProgram "Dekoratornia” powstał z myślą o osobach, które marzą o metamorfozie aranżacji mieszkania czy domu, brakuje im jednak sprecyzowanego planu czy nawet pomysłu na jej dokonanie, a dodatkowo obawiają się kosztownego i czasochłonnego remontu. W każdym odcinku "Dekoratorni" jej eksperci tworzą niebanalny projekt, który następnie jest sprawnie i profesjonalnie realizowany przez ekipę remontową programu. Powstające realizacje inspirują do dokonywania zmian we własnych mieszkaniach czy domach, podsuwając pomysły na praktyczne, a jednocześnie efektowne estetycznie rozwiązania oraz świetnie zgrane kompozycje kolorów.

Produktem niezbędnym do przeprowadzenia takich zmian aranżacji są między innymi farby. Specjaliści "Dekoratorni" od lat korzystają z produktów marki Tikkurila, doceniając ich najwyższą jakość, niezwykle bogatą kolorystkę i szeroką gamę dostępnych rozwiązań służących ochronie i dekoracji powierzchni.

W programie "Dekoratornia" przeprowadzane są przede wszystkim metamorfozy mieszkań i domów. Najnowszej przemianie – dość wyjątkowo – poddana została przestrzeń użyteczności publicznej: nowy salon Business Executive Lounge w zmodernizowanej strefie odlotów Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Było to więc szczególne wyzwanie dla ekipy – zarówno pod względem koncepcyjnym, jak i wykonawczym. W tak użytkowanej przestrzeni niezwykle istotna jest najwyższa jakość oraz wytrzymałość zastosowanych produktów i rozwiązań, a całość projektu musi jednocześnie zachowywać wysoki wymiar estetyczny.

Do dekoracji ścian strefy biznesowej poznańskiego lotniska wykorzystane zostały farby z linii Tikkurila Optiva w klasycznych kolorach bieli oraz szarości (odcień S499). Produkty te wyróżnia najwyższa odporność na zmywanie i szorowanie na mokro (klasa 1), wysoka wydajność i siła krycia, a także trwałość powłoki i koloru w czasie. Dużym atutem są także doskonałe właściwości aplikacyjne: niekapiąca formuła, bardzo dobra przyczepność do podłoża, łatwe rozprowadzanie oraz optymalny czas schnięcia. Dzięki zwięzłej strukturze farby, kurz i inne zabrudzenia w ograniczonym stopniu wnikają w głąb ścian. Farby z linii Tikkurila Optiva posiadają ponadto ekologiczną i bezpieczną recepturę (certyfikat Ecolabel, rekomendacja PTA, minimalna zawartość lotnych związków organicznych).

Odcinek programu "Dekoratornia" z metamorfozą strefy Business Executive Lounge na poznańskim lotnisku będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 19 stycznia o godzinie 13, na antenie TV4.

źródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.