Aktualności

System zdalnego sterowania i kontroli WEB DIALOG

19.12.2013

Z dniem 1.12.2013 producent pomp ciepła NEURA wprowadził system zdalnego sterowania i kontroli WEB DIALOG jako element standardowego wyposażenia wszystkich oferowanych przez siebie pomp.

Bardzo dobra wiadomość dla naszych przyszłych klientów jest również taka, że dodatkowa korzyść jaką Państwo otrzymujecie nie wpłynęła na zmianę cen wysokosprawnych pomp ciepła NEURA. Korzystanie z ogromnych możliwości systemu WEB DIALOG nie wiążę się także z żadnymi bieżącymi kosztami podczas eksploatacji systemu grzewczego.

Dzięki systemowi WEB DIALOG mogą Państwo przy pomocy tabletu, smartphon-a, czy laptopa kontrolować swój system grzewczy z każdego miejsca na świecie i o każdej porze dnia. Przed powrotem z zimowych wakacji z łatwością zmienią Państwo zdalnie nastawę temperatury wewnątrz Waszego domu tak aby natychmiast po przyjeździe cieszyć się ciepłem domowego ogniska.

Obszerne statystyki pracy pompy ciepła pomogą w porównaniu poszczególnych sezonów grzewczych i optymalizacji systemu grzewczego. System WEB DIALOG zapewnia opiekę nad Państwa pompą ciepła 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. WEB DIALOG - Przegląd zamiast niespodzianki!

źródło i zdjecie: CLIMA KOMFORT

Firma powiązana:

Clima Komfort Sp.J.

Telefon 56 46 223 21
www.climakomfort.pl
pompy@climakomfort.pl

Clima Komfort Sp.J.