Aktualności

Rozpocznij swoją zawodową podróż z CEMEX Polska

14.01.2014

Chcesz wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach w praktyce? Interesuje Cię branża materiałów budowlanych i praca w międzynarodowej korporacji o wysokich standardach? Jeśli tak - zgłoś się już dziś na staż w CEMEX Polska!

W styczniu rusza nabór na program stażowy do Zespołu Jakości i Technologii Betonu w CEMEX. Aktualnie poszukujemy sześciu kandydatów na stanowiska Stażysta-Technolog Betonu, którzy będą mieli okazję odbyć płatny, pełnoetatowy staż, trwający 2 lata!
Do udziału w rekrutacji zapraszamy przede wszystkim absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechnik: Częstochowskiej, Krakowskiej, Śląskiej, Łódzkiej i Warszawskiej.

Jak wygląda program stażowym w CEMEX?

Jest to płatny, pełnoetatowy staż w jednym z naszych obszarów biznesowych: produkcji cementu, betonu towarowego oraz kruszyw lub w funkcjach korporacyjnych. Obecnie poszukujemy stażystów do Pionu Betonu. Celem programu jest przygotowanie stażysty do przyszłej pracy na samodzielnym stanowisku, czyli zostania profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Stażystom w CEMEX oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie oraz inne świadczenia wynikające z kodeksu pracy i wewnętrznych regulacji firmy,
  • pomoc i wsparcie (w tym też merytoryczne) w realizacji codziennych zadań, pozwalające na zdobycie cennego doświadczenia i wejście w rolę specjalisty,
  • ocenę i informację zwrotną na danym etapie realizacji staży oraz po jego zakończeniu,
  • perspektywę pracy w dynamicznej firmie,
  • poznanie zaawansowanych technologicznie narzędzi i systemów.

Jak zaaplikować na staże w CEMEX?

Informacje o aktualnych rekrutacjach na staże znajdziesz na naszej stronę www.cemex.pl w zakładce „Kariera” w sekcji „Kogo szukamy?”. Naszych ogłoszeń wypatruj też na pracuj.pl oraz stronach biur karier. Specjalista HR zweryfikuje złożone dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) i wybierze kandydatów do spotkań rekrutacyjnych, które odbędą się z udziałem z naszych kierowników i ekspertów z danego obszaru funkcjonalnego.

źródło i zdjęcie: CEMEX

Rozpocznij swoją zawodową podróż z CEMEX Polska

Firma powiązana:

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 571 41 00, 800 700 077 (infolinia)
www.cemex.pl, www.cx-chemia.pl
cemexpolska@cemex.com

CEMEX Polska Sp. z o.o.
Zobacz produkty: