Aktualności

Grupa Paradyż po raz kolejny gra z WOŚP!

14.01.2014

W tym roku, Grupa Paradyż po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Firma uruchomiłaspecjalne aukcje internetowew serwisie Allegro, na któreprzekazała unikatowe płytki.Te wyjątkowe przedmioty można licytować do 22 stycznia br.

4 płytki Paradyż z autografami znanych PolakówGrupa Paradyż zachęca do udziału w jednej z 25 specjalnych aukcji Allegro. Wśród wystawionych przez firmę przedmiotów znajduje się wyjątkowa, ręcznie zdobiona płytka ceramiczna z dwoma szklanymi serduszkami.

Jedno z nich – pozłacane – stanowi podstawę dla drugiego – szklanego serca, będącego logotypem WOŚP. Ich ułożenie sprawia, że tworzą niezwykły, trójwymiarowy obraz, zamknięty w ozdobnej oprawie.

Firma przekazała na aukcje także 4 sztuki płytek z autografami i życzeniami od znanych Polaków: boksera Artura Szpilki, byłego koszykarza Cezarego Trybańskiego, zawodnika MMA MichałaMaterli oraz Damiana Janikowskiego, pierwszego medalistyolimpijskiego w zapasach. Na aukcjach licytować można również20 sztuk okolicznościowych płytek wyprodukowanychprzez Grupę Paradyż z okazji tegorocznego finału, z grafiką wozu ratunkowego oraz logotypem WOŚP.

10 podobnych płytek zlicytowano w minioną niedzielę w sztabach 8 miast w Polsce. Fundusze zebrane w ramach XXII edycjiOrkiestry zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Zapraszamy do licytowania przedmiotów podarowanych przez Grupę Paradyż na rzecz WOŚP!

źródło i zdjęcia: Grupa Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż