Aktualności

POL-SKONE z optymizmem wkracza w 2014 rok

13.01.2014

Pomimo spowolnienia w branży budowlanej, rok 2013 był dla lubelskiej spółki POL-SKONE okresem wzrostu sprzedaży oraz stabilizacji na pozycji lidera w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Na kolejny rok firma planuje dalsze poszerzanie oferty o nowe kolory i wzory skrzydeł drzwiowych.

Ugruntowana pozycja firmy POL-SKONE wynika ze starannie przemyślanej strategii, opartej na ciągłym dostosowywaniu oferty do zmiennych trendów w branży wyposażenia wnętrz. Każda nowa propozycja producenta jest opracowywana w odpowiedzi na najnowsze kierunki aranżacyjne i z dbałością o zachowanie najwyższej jakości.Nowa edycja katalogu Lepsze Wnętrze 2014 od Pol-Skone- Produkty POL-SKONE odzwierciedlają zmienne gusta odbiorców i bieżące trendy w branży. Ten rok przyniósł kolejne sukcesy sprzedażowe naszej znanej kolekcji SEMPRE, jednak nie poprzestajemy na tym. Nasze portfolio na rok 2014 poszerzyło się o nowe kolory skrzydeł, a także dwa zupełnie nowe modele drzwi wewnętrznych i wejściowych o podwyższonych parametrach antywłamaniowych – mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor Handlowy w firmie POL-SKONE Sp. z o.o.

Zawsze najchętniej kupowane

Kluczem do sukcesu sprzedażowego w branży wyposażenie wnętrz jest połączenie dobrego designu i solidnego wykonania. Pokazała to uznana kolekcja drzwi wewnątrzlokalowych SEMPRE, która zyskała miano najchętniej kupowanej w Polsce. Eleganckie wzornictwo, bogata kolorystyka i wysokiej jakości materiały sprawiły, że stolarka z tej serii posiada bardzo reprezentacyjny charakter. W roku 2013 roku linia SEMPRE została wzbogacona ponadto o nowy model SEMPRE Onda, który od razu zyskał uznanie klientów. Odpowiedzią firmy POL-SKONE na nowe trendy w projektowaniu wnętrz były natomiast drzwi bezprzylgowe. Jedna z najszerszych ofert na rynku cieszyła się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i projektantów wnętrz.

Z nową ofertą w 2014 rok

W rok 2014 firma POL-SKONE wchodzi z nowymi propozycjami, które dają nowe możliwości aranżacyjne, a także funkcjonalne. W katalogu na rok 2014 znalazł się nowy model skrzydła ARCO Alu o nowoczesnym wzornictwie. Uznany design skrzydła został wzbogacony o aluminiowe listwy dekoracyjne, które nadają mu nowy blask.

Nowością na 2014 rok są również drzwi wejściowe RC3 o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Oprócz gwarancji bezpieczeństwa oferują atrakcyjny wygląd, dzięki charakterystycznym tłoczeniom pięciu wersjach. Nowa oferta obfituje ponadto w nowe kolory do tej pory dostępnych skrzydeł. Aż 13 modeli zyskało zupełnie nowe odcienie, w tym między innymi ARCO, INTER-AMBER, SEMPRE, VERTO czy antywłamaniowe drzwi CERBER III. Wszystkie nowości, jak i inne modele z oferty producenta zostaną zaprezentowane na targach BUDMA, które w marcu odbędą się w Poznaniu.

źródło i zdjęcie: Pol-Skone Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone