Aktualności

Szkolenie w Grupie Forum Rondo - Nałęczów 2013

21.10.2013

W połowie października br. mieliśmy okazję spotkać się na szkoleniu z Członkami Grupy Forum Rondo, która jest dla nas kluczową siecią hurtowni elektrycznych w Polsce.

Tym razem postanowiliśmy przeprowadzić szkolenie z oferty narzędzi i elektronarzędzi będących w dystrybucji LŁ. Zazwyczaj rozmawiamy z pracownikami i właścicielami hurtowni elektrycznych na temat oświetlenia automatycznego Steinela, jednak teraz chcieliśmy pokazać możliwości jakie daje współpraca w zakresie sprzedaży pozostałego asortymentu.

To oczywiste, że klienci zaopatrujący się w hurtowniach elektrycznych potrzebują na co dzień narzędzi i elektronarzędzi, więc pojawienie się w tym kanale dystrybucji całego asortymentu LŁ jest naturalnym krokiem w rozwoju współpracy. Jesteśmy świadomi, że narzędzia nigdy nie będą tematem wiodącym we współpracy na linii hurtownia elektryczna – LŁ, jednak jest to przysłowiowa „wisienka na torcie”, którą stosunkowo łatwo skonsumować bez większego nakładu po stronie klientów.

Trzeba przyznać, że nasze przesłanie trafiło na podatny grunt i już kilka dni po spotkaniu zauważyliśmy większe zainteresowanie Członków Grupy całym asortymentem, nawet zaczęły się sprzedaże w tych hurtowniach, w których dotychczas nie mieliśmy ekspozycji i nie były nią zainteresowane.

Ze swojej strony firma podkreśla pełne zdyscyplinowanie słuchaczy i przemiłą atmosferę szkolenia. Można było zauważyć, że spotkali się ludzie zainteresowani budowaniem wieloletniej współpracy opartej na partnerskich relacjach, co idealnie wpisuje się w filozofię działania LŁ.  Z wielką przyjemnością LŁ będzie uczestniczyć w każdym nachodzącym spotkaniu z Członkami Grupy Forum Rondo.

źródło i zdjęcie: "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" sp. j.)