Aktualności

Klej do glazury TYTAN GEA 536 zwycięzcą konkursu "NAJPOPULARNIEJSZY KLEJ ROKU 2013”

08.01.2014

Mocny klej elastyczny TYTAN GEA 536 firmy Selena został wybrany najpopularniejszym Klejem Roku 2013 w głosowaniu na portalu www.chemiabudowlana.info. Zdecydowali tak internauci, którzy mogli głosować na swoich faworytów przez ostatnie dwa miesiące ubiegłego roku.

TYTAN GEA 536 - klejem roku 2013TYTAN GEA 536 zwyciężył w konkursie zdobywając 32,8% głosów spośród 17 klejów, zgłoszonych przez producentów. Dwie najliczniejsze grupy głosujących, którzy wzięli udział w wyborze najpopularniejszego kleju roku 2013 stanowili wykonawcy, czyli osoby, które mają do czynienia z klejami do glazury niemal codziennie w trakcie pracy oraz klienci indywidualni, którzy o zakupach kleju dla glazurydecydują raz na jakiś czas. Obie te grupy stanowiły niemal 95% głosujących.

Internauci którzy oddawali swój głos na klej TYTAN GEA 536, jako najważniejsze cechy decydujące o takim właśnie wyborze wskazywali zaufanie do produktu (aż 84,1% z nich) oraz jakość (54,1% głosujących na klej TYTAN GEA). Wśród głosujących wykonawców aż 92% zadeklarowało zaufanie do kleju TYTAN GEA. Także głosujący hurtownicy i architekci podkreślali zaufanie oraz wysoką jakość kleju firmy Selena, jako największe jego zalety.

To już kolejny sukces kleju TYTAN GEA 536. Wszyscy Mistrzowie Polski w glazurnictwie wybrali właśnie ten klej do glazury i przy pomocy TYTANA GEA 536 ustanowili spektakularny Rekord Guinnessa budując największą na świecie rzeźbę z glazury.

Mocny klej elastyczny TYTAN GEA 536 firmy Selena to klej o gwarantowanej wysokiej jakości, elastyczny, o zwiększonej adhezji, łatwy w stosowaniu, do przyklejania większości rodzajów płytek ściennych i podłogowych na każde przygotowane podłoże. Jest to klej w klasie C2TES1, co oznacza, że jest to klej zwiększonej przyczepności do podłoża (C2), o zmniejszonym spływie (T), wydłużonym czasie otwartym pracy (E) i jest odkształcalny (S1), inaczej określany przez branżę jako elastyczny.

Zalety TYTAN GEA 536:

  • duża moc klejenia
  • na podłoża z ogrzewaniem podłogowym
  • do dużych formatów płytek
  • do użycia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

Zastosowanie TYTAN GEA 536:

  • na ogrzewanie podłogowe
  • przyklejanie wszystkich rodzajów ściennych i podłogowych płytek ceramicznych, płytek lastrykowych i cementowych, płytek z kamienia naturalnego (po wcześniejszym sprawdzeniu) oraz konglomeratów kamiennych w małych i dużych formatach
  • można stosować na powierzchnie balkonów, tarasów, elewacji, w łazienkach, basenach, na korytarzach w ciągach komunikacyjnych, itp.
  • do klejenia ”płytki na płytkę”

Źródło i zdjęcie: Selena S.A.

 

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.tytan.pl, www.selena.pl
kontakt@selena.com

Selena