Aktualności

FIBARO po raz drugi na targach CES w Las Vegas

08.01.2014

W Las Vegas trwają właśnie największe targi elektroniki na świecie - Consumer Electronics Show. Wśród wystawców jest także uznana na rynku polska firma Fibar Group – producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO, która prezentuje tam swoje produkty już po raz drugi.

W tegorocznych targach udział weźmie ponad 3200 wystawców ze 150 krajów. Na co dzień zajmują się oni produkcją sprzętu audio, elektroniki motoryzacyjnej, fotografii cyfrowej, gier wideo i systemów inteligencji budynkowej. Obok firm takich jak Panasonic, Samsung, Apple prezentuje się ze swoim systemem FIBARO poznańska firma - uznana w rankingu Rzeczpospolitej za Młodą Markę Sukcesu 2013 - Fibar Group.

- Zainteresowanie systemami inteligencji budynkowej dynamicznie rośnie. Nasza marka staje się rozpoznawalna na rodzimym rynku i doceniana przez klientów. Z kolei zeszłoroczna edycja targów i zainteresowanie konsumentów, którzy odwiedzali stoisko, utwierdzają nas w przekonaniu, że innowacyjność oferowanego produktu doceniają również zagraniczne rynki - mówi Maciej Fiedler, prezes zarządu Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynków FIBARO.

Targi CES to dla nas szansa na zaprezentowanie marki konsumentom z różnych krajów, ale też okazja do pochwalenia się najnowszymi produktami i zdobytymi osiągnięciami. Na targach będzie można zobaczyć produkty, które dopiero wejdą na rynek, takie jak Swipe czy Motion Sensor – czujnik ruchu, a także wprowadzony właśnie do sprzedaży Smoke Sensor – dodaje.

Stany Zjednoczone to nie jedyny zagraniczny rynek, na którym dostępne jest Fibaro. Ten inteligentny system można kupić w ponad 55 krajach na całym świecie, między innymi we Francji, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Skandynawii, a także w bardziej egzotycznych rejonach, jak Australia, Nowa Zelandia, Brazylia, Arabia Saudyjska, Kuwejt, Maroko, Tajlandia czy RPA.

Targi CES w Las Vegas trwają od 7 do 10 stycznia 2014 r. Z systemem FIBARO można zapoznać się na stoisku Booth 20800,  South Hall 1 w sekcji Z-Wave Alliance.

zdjęcie i źródło: Fibar Group.

 

Firma powiązana:

Fibar Group

www.fibaro.com

Fibar Group