Aktualności

Dekor GALERII WILIŃSKI – ręcznie kute meble i ozdoby

18.12.2013

W kampanii DEKOR GALERII WILIŃSKI prezentowaliśmy piękny asortyment w atrakcyjnych cenach. Stylistki wybrały takie produkty jak: Ławka, Stół kawowy "Ludwik", Stolik kawowy "Ether". RĘCZNIE KUTE MEBLE I OZDOBY.

Naszym klientom codziennie oferujemy wyselekcjonowane meble i dekoracje nawet o 70% taniej niż inni. Rejestracja na Westwing jest bezpłatna i zajmuje tylko kilka chwil.

Chociaż rycerskie pojedynki kojarzą się przede wszystkim z ogromnymi emocjami oraz charyzmą i brawurą wojowników, to nie można zapominać o bohaterach drugiego planu – solidnym, często przepięknym orężu. Do starej tradycji kowalskiej nawiązuje marka GALERIA WILIŃSKI, która w swojej ofercie ma metalowe, ręcznie kute wyroby.

Założyciele powstałej w 1992 roku firmy przyznają: „tworzymy z pasją” – nie trzeba im wierzyć na słowo, wystarczy rzucić okiem na produkty, które prezentujemy na Westwing. Stoły, krzesła i świeczniki po prostu zachwycają. Bogactwo detali i jakość wykończenia sprawiają, że wszystkie te produkty należy uznać za prawdziwe dzieła sztuki. Propozycje GALERII WILIŃSKI będą idealnym dopełnieniem klasycznie urządzonego domu albo ogrodu.

źródło i zdjęcia: GALERIA WILIŃSKI