Aktualności

Kastomizacja NOCLAF®

07.01.2014

Kastomizacja - personalizacja, to wspieranie Klientów takich jak TY w realizacji personalnych pomysłów i zamierzeń. Nie ograniczamy Cię standardowymi rozwiązaniami i nie tworzymy stałej oferty.

To Ty decydujesz jak będą wyglądały Twoje meble łazienkowe. Nieważne ile zmian dokonasz w swoim produkcie. Za każdym razem różnica w cenie będzie wynikała tylko z wartości zużytych materiałów, a gotowy produkt otrzymasz w ciągu 14 dni (dotyczy produktów wykonanych z płyty wilgocioodpornej. W przypadku wykonania produktów z innych materiałów termin realizacji wynosi od 6 do 8 tygodni).

PRZEDSTAWIAMY PROCES KASTOMIZACJI NA ZASADZIE 3. PROSTYCH KROKÓW

KROK 1. WYBIERAJ

Oferujemy meble z płyty wilgocioodpornej o największej gęstości w swojej kategorii, impregnowanej i zabezpieczonej przeciwgrzybiczo. Zastosowanie tego rodzaju płyty gwarantuje trwałość naszych mebli przez bardzo długi czas użytkowania. Poznaj kolekcje NOCLAF, wybierz interesujący Cię produkt i KASTOMIZUJ go z nami!

KROK 2. MODYFIKUJ

  • Wybierz jedną z naszych propozycji wzorniczych zwanych popularnie kolekcjami,
  • Określ wymiary mebla - wysokość, szerokość, głębokość,
  • Ustal kolor spośród 17 dostępnych dekorów,
  • Zadecyduj o zastosowaniu jednego z 14 designerskich uchwytów lub zastosowaniu systemu bezuchwytowego,
  • Dostosuj szafkę do większości umywalek meblowych dostępnych na rynku, a wybrane umywalki nablatowe i podblatowe ustaw w dowolnym miejscu na blacie,
  • Wybierz jedną z szuflad skrzyniowych, które dostępne są w czterech kolorach, z wybranym obrzeżem,
  • Wskaż elementy funkcjonalne wewnątrz szafki.


KROK 3. ODBIERAJ

W terminie 48 godzin od złożenia zapytania otrzymasz od nas wstępną, szacunkową wycenę. Kiedy ją zaakceptujesz otrzymasz rysunki techniczne oraz (na życzenie) wizualizację 3D. W terminie 14 dni* od daty zaakceptowania zamówienia gotowy produkt zostanie przygotowany przez nas do bezpiecznego transportu .

*Dotyczy produktów wykonanych z płyty wilgocioodpornej. W przypadku wykonania produktów z innych materiałów termin realizacji wynosi od 6 do 8 tygodni.


Wszystkie meble wysyłamy złożone, gotowe do instalacji i zapakowane w specjalny karton oraz inne akcesoria ochronne. Całość obudowujemy w skrzynię, która dodatkowo zabezpiecza produkt i umieszczamy  na palecie.

źródło i zdjęcia: NOCLAF

Firma powiązana:

Noclaf

Telefon 22 798 12 58, 22 729 95 04
www.noclaf.pl
noclaf@noclaf.pl

Noclaf