Aktualności

Kilkustopniowa filtracja z odkurzaczem Cyclo Vac

13.11.2013

Zanieczyszczenia takie jak kurz, pyłki, pleśń i inne mikroskopijne cząsteczki, mogą wywoływać dotkliwe alergie, a nawet zaburzenia układu oddechowego. Badania dowodzą, że odkurzacz centralny Cyclo Vac może pomóc! Kilkustopniowa filtracja gwarantuje, że mikroskopijne cząsteczki, które zostały właśnie wessane, nie dostaną się ponownie do Twojego domu.

Kolekcja Tradition wyznaczyła standardy działania i filtracji w branży odkurzaczy centralnych. Wielu zadowolonych klientów korzysta z naszych systemów od ponad czterdziestu pięciu lat!

Oto jak działa wielostopniowy system filtracji:

  • Pierwsza bariera dla kurzu polega na cyklonicznej cyrkulacji powietrza. Siła odśrodkowa kieruje cząstki pyłu na dno pojemnika.
  • Następnie, filtr wstępny, który można myć, wychwytuje wszelkie pozostałe drobne cząsteczki pyłów.
  • Ostatecznie, nasz unikatowy Cyclofiltre, który zawiera technologię Ultra-Fresh dla zapobieżenia rozwojowi pleśni, grzybów i bakterii, wychwytuje mikrocząstki. Istotne dla wygody Użytkownika jest to, że również można go myć.

Aby filtracja była jeszcze lepsza, nasz opatentowany filtr pyłu węglowego wychwytuje drobny czarny pył wytwarzany przez silniki.

źródło i zdjęcie: CYCLO VAC POLSKA